Напевно кожен із батьків задавався питанням: як заохотити дитину проводити більше часу на свіжому повітрі? Не сидіти вдома за гаджетами, а поспілкуватися та пограти з однолітками в активні ігри. Таке місце існує – це дитячий ігровий майданчик. Погодьтесь, що сучасний майданчик представляє собою цілий захоплюючий, ігровий світ для малечі. А все завдяки тому, що існує великий асортимент ігрового обладнання.

Але як показує практика, що дитячі гірки були і будуть обов’язковим елементом будь- якого дитячого майданчика. Тому що катання на гірках просто обожнюють діти різних вікових категорій. Щоб така розвага приносила радість, і саме головне була безпечною необхідно правильно підібрати ігрове обладнання. На сьогоднішній день можливо купити гірку для облаштування майданчика на свіжому повітрі, і навіть яку можна установити в домі чи квартирі.

А також існують надувні та складні моделі, які як правило беруть із собою у подорож чи для відпочинку на дачі. Найчастіше зустрічаються на дитячих майданчиках металеві гірки. Але їх не рекомендується використовувати із-за підвищеної небезпеки травматизму. Ось тому останнім часом великою популярністю користуються гірки із склопластику.

Що таке склопластик?

Склопластик – це композиційний матеріал до складу якого входять скловолокно та смоли. Основними властивостями склопластику, які відрізняють його від інших композиційних матеріалів насамперед – це невелика питома вага, висока механічна цінність та достатньо доступна ціна. Невисока вартість склопластику пов’язана з тим, що немає необхідності хвилюватися за додаткові витрати.

Тому що конструкції мають легку вагу. І таким чином процес установки стає безпечнішим і набагато легшим. Не дивлячись на свою легкість та практичність даний матеріал достатньо міцний, безпечний та довговічний. Сфера його використання дуже обширна починаючи з будівництва, закінчуючи виготовленням обкладення для дитячого майданчика.

На що звернути увагу при виборі?

Обираючи гірку для дитячих розваг звертайте увагу на:

  • Призначення
  • Вони можуть бути для дому, водні, та інщі.
  • Конструкцію
  • Гірки бувають портативними, складними, трансформерами, або взагалі можуть трансформуватися в столик.
  • Форму спуска
  • Прямий або гвинтовий.

Важливо підібрати максимальне навантаження відповідне віковій категорії. Ось наприклад для дітей до пів року оптимальна висота гірки – це 125 сантиметрів.

Ну і звісно дитяча гірка в першу чергу вважається розвагою. Тому віддавайте перевагу оригінальному дизайну та ярким кольорам.