Для кого потрібен курси SEO

Сертифікований онлайн-курс SEO призначений для всіх, хто хоче отримати вичерпні знання про позиціонування веб-сайтів. В першу чергу це принесе користь співробітникам відділу маркетингу, фахівцям з інтернет-маркетингу, копірайтерів, випускникам економічних факультетів і підприємцям.

При навчанні SEO використовується інноваційний метод онлайн-навчання. Він поєднує в собі переваги прямого контакту з досвідченим викладачем в віртуальному класі з самостійним навчанням за відеоматеріалів. Заняття в віртуальному класі проводять фахівці з багаторічним досвідом вивчення предметів, що викладаються. Поєднання прямого контакту з наставником з практичним підходом і безліччю вправ дозволяє більш ефективно засвоювати зміст тренінгу. 

Учні, які беруть участь у віртуальному класі, можуть брати участь в обговореннях, вирішувати завдання в групах або задавати питання безпосередньо і в чаті. Цей курс викладається англійською мовою, відео для самостійного вивчення, інструкції з виконання завдань і проектів, а також заняття в віртуальному класі вимагають володіння англійською мовою на рівні середнього рівня.

Запишіться на сертифікований онлайн курси SEO просування сьогодні і опануйте одним з найбільш затребуваних маркетингових навичок на ринку.

Під час навчання ви, серед іншого, дізнаєтесь, як:

 • найкраще вибирати ключові слова;

 • засвоїти SEO на сторінках та поза сторінками;

 • ефективно отримувати посилання;

 • підтримка оптимізації за допомогою засобів масової інформації;

 • успішно рекламувати свій веб-сайт;

 • оптимізувати веб-сайт для мобільних пристроїв;

 • добре керувати веб-сайтом;

 • заплануйте створення нової сторінки;

 • домінувати на місцевих ринках завдяки SEO.

Як відбувається навчання:

 1. більше 30 годин навчальних відео;

 2. 5 інтерактивних проектів, що закріплюють набуті навички;

 3. 12-місячний доступ до відеоматеріалів для самостійного вивчення;

 4. запитання-вікторини для перевірки знань набутого матеріалу;

 5. вивчення популярних інструментів Google тут, зокрема Trends, Планувальника ключових слів та Search Console.

Отримайте необхідні навички в цифровому світі

Розвивайте свою кар’єру чи бізнес, набуваючи цифрових навичок у своєму власному темпі за допомогою гнучких та персоналізованих курсів SEO.  Вони розроблені, щоб допомогти вам підвищити свою впевненість і досягти кращих результатів.