Вже багато років сучасні жінки звикли пов'язувати певні традиції із порами року. Погода, температура і вологість грають певну роль для деяких процедур. Лазерна епіляція у LaserMi — частина косметологічних процедур для жінок, які хочуть позбутися зайвого волосся на тілі безболісно та дуже швидко.

Цей процес багато дівчат також намагаються пов'язати із певним часом. Сучасні міфи про лазерну епіляцію можуть заплутати їх, проте істина проста. Усі секрети розкриті й більше не потрібно шукати пояснень.

Коли найкраще робити лазерне видалення волосся

Коли найкраще робити лазерні процедури

Правда в тому, що пора року ніяк не пов’язана із «‎вдалим» часом для епіляції. Сьогодні лазерна епіляція взимку і влітку не будуть відрізнятися.

Ефекти та результати залишатимуться такими ж задовільними. Загалом, потрібно радше звертати увагу на протипоказання, а не на стан погоди за вікном.

Деякі дівчата вважають, що зима та осінь це найкращі періоди. Це можна пояснити тим, що вплив сонця на шкіру мінімальний. Таким чином, ризик отримати пошкодження шкіри або побічні ефекти зменшується. Важливий чинник це те, чи засмагала клієнтка перед лазерною процедурою. Варто зачекати ще близько двох тижнів, аби засмага спала та можна було б робити епіляцію.

Основні поради перед процедурами лазерної епіляції

Основні поради перед процедурами лазерної епіляції

Аби підготуватись до лазерної епіляції варто зважати на інші чинники. Перед епіляцією:

  • Волосся повинні бути не менше 0,55 мм, але не більше 5 мм.
  • Спершу протестувати невелику ділянку, щоб переконатися, що шкіра не реагує погано.
  • Не освітлювати волосся за декілька тижнів.

Експерти-косметологи у центрі лазерної епіляції радо допоможуть та проконсультують щодо усіх вимог перед процедурою.

Протипоказання

Протипоказання лазерної епиляции

Одним з ключових елементів успішної лазерної епіляції є повідомлення лікаря про історію хвороби. Дівчина може потрапити в одне з протипоказань несвідомо, що може бути дуже шкідливим. З цієї причини важливо прочитати список відомих протипоказань, щоб краще підготуватись до процедури. Наприклад, епіляцію не рекомендують робити вагітним, людям з онкозахворюваннями, з цукровим діабетом та під час приймання антибіотиків.

Лазерна епіляція — дуже безпечна та ефективна косметична процедура, яка дозволяє пацієнтам назавжди позбутися волосся. Не існує універсальних порад щодо того, коли варто робити цю процедуру. Жодна пора року не вплине на якість роботи професіоналів косметологів, тому сміливо можна записуватися на процедури і взимку, і влітку.