Дерев'яні вироби від компанії Зробив Тато в подарунок та подарункові коробки з дерева, замовити які ви можете, пройшовши за посиланням https://zrobyvtato.com.ua, виглядають чудово: вони підкреслюють повагу дарувальників до одержувача подарунка, демонструють високий статус одержувача в суспільстві. Дерев'яна коробка підійде для самих різних презентів: для пива, вина, квітів, для тривалого зберігання цінних ювелірних прикрас. Виберіть кращий варіант для упаковки подарунків на будь-які свята.

В інтернет-магазині компанії Зробив Тато ви знайдете широкий вибір різноманітних виробів з дерева – це і цікаві записники та блокноти, які ідеально підійдуть в якості корпоративного подарунка, новорічні прикраси, іграшки для дітей, креативні коробки та багато іншого! Усі вироби з древа представлені в магазині відрізняє ручне виробництво та доступна ціна!

Компанія Зробив Тато веде власне виробництво подарункових коробок з дерева, для виготовлення використовується натуральний деревний масив. Він проходить сушку і попередню обробку, до завершення робіт дизайнер вже підготує відповідний варіант дизайну. Можливі наступні варіанти виконання:

  • Дерев'яні коробки різного розміру. Вибір залежить від самого подарунка.
  • Дерев'яні короби з різним оформленням. Їх можна використовувати як упаковку під пляшку елітного алкоголю, косметики, прикрас, сувенірів і не тільки.
  • Ящик-пенал з висувною кришкою. Він може стати підходящою упаковкою для прикраси або дорогого гаджета.

Виберіть оригінальні подарункові коробки, щоб зробити цінний презент чоловіку або жінці. Для оформлення використовуються ложементи з м'яких матеріалів з фігурною вирубкою, а також різні способи фінішного покриття.

Питання «як упакувати пляшку» на ювілей в подарунок легко вирішується, якщо поєднати коробку і листівку: замовити лазерне гравіювання і написати поздоровлення прямо на кришці.

Замовлення виготовлення дерев'яних коробок для подарунків

Щоб замовити виготовлення коробок з дерева на вигідних умовах, зв'яжіться з нами і обговоріть з фахівцем всі вимоги до подарунковій упаковці. Замовте стильні, міцні і екологічні коробки, блокноти, та новорічні прикраси з дерева - ми допоможемо вибрати відповідну упаковку для будь-якого подарунка.

Зв'яжіться з нами і ми розробимо для вас найкраще рішення. Замовити вироби з дерева ручної роботи можна онлайн або по телефону. Ми підберемо для вас найкращий варіант подарунка з урахуванням ваших побажань і намірів.