Автомобільні акумуляторні батареї

Найпопулярніша запчастина яку доводиться одразу змінювати після купівлі вживаного авто - це акумулятори автомобільні. В ЛІДО ви зможете вигідно придбати нову батарею.

Аксесуари для авто

Розглянемо найпопулярніші автотовари. Тут в першу чергу вас має зацікавити гідравлічний або підкатний домкрат на зміну застарілому механічному. Ну і автокомпресор на зміну ручному/ножному насосу, зарядне для акумулятора, стартові провода, обов’язкові для техогляду набори автомобіліста з вогнегасником, аптечкою та аварійним знаком.

Набір ключів для авто, набір інструментів

Чим будете знімати акумулятор? Звичайно, гайковим ключем. Тож подумайте одразу за необхідні вам в житті інструменти та візьміть повноцінний набір ключів до машини. Плоскогубці, викрутки та біти, трещітки та універсальні набори інструментів до ваших послуг.

Автохімія, автокосметика, рідини, мастила, моторні масла

Змазки, поліролі, очисники, герметики, промивки, клеї, кондиціонери, омивачі, чорнителі шин...Необхідної автохімії безліч! Ну а моторне масло що потребує регулярної заміни найдокучливіша автомобільна рідина. Автохімії брендів Nowax, AutoDrive та Petro-Canada вважаються кращими. Також, пошукайте готові набори для догляду за авто. Запитайте менеджера LIDO і він підбере все необхідне для приведення до ідеалу саме вашого автомобіля.

Автолампи

Також потребують регулярної заміни. Кращими вважаються ксенонові та біксенонові, а також ЛЕД-фари. Кращим брендом на ринку в цьому сегменті є Brevia. В додаток можна придбати інспекційний ліхтар - для туризму чи як попереджувальний сигнал.

Щітки склоочисника

Підбираються індивідуально під кожне авто з допомогою менеджера.