З приходом пандемії попит багатьох послуг стала нижчою у декілька разів, але це не стосується послуги по врученню букетів, адже люди продовжують вітати один одного та ті чи інші свята попри все.

Якщо ви шукаєте оригінальні композиції, то вам обов'язково потрібно завітати до нашої крамниці, де можливо замовити в Новоград-Волинський https://mfl.com.ua/uk/752-novograd-volynskiy-dostavka-kvitiv доставку квітів у будь-який куточок міста.

Трішки про заклад

Над кожним врученням працюють досвідчені флористи, які неодноразово демонстрували свої здібності на різноманітних міжнародних конкурсах. Щобільше, вони регулярно відвідують семінари, обмінюючись знаннями з іншими флористами. А виходять оригінальні на неповторні букети через те, що задіюється фантазія та цікаві ідеї на повну.

Наш магазин співпрацює з українськими та європейськими постачальниками, які мають спеціальну ліцензію, тому рослини завжди свіжі та у відмінному стані в Новограді-Волинському. Але це не заважає нам оглядати їх перед кожною доставкою.

Практикуємо створення композицій з запашних квітів на різноманітні свята, включаючи:

  • приватні;
  • національні;
  • релігійні;
  • професійні дні.

Наші переваги

Саме наші букети https://mfl.com.ua/uk/bukety-uk в Новограді-Волинському з доставкою отримали величезну популярність як в Україні, так і за її межами через:

  • наявність декількох методів сплати;
  • можливість відстежувати транспортування подарунку;
  • можливість замовити чоловічі композиції;
  • наявність регулярних дисконтів та акцій;
  • сервіс високого рівня.

Особливості компанії

Інтернет-магазин квітів має каталог, де вже є готові букети на будь-яке свято чи захід, але завжди можливо замовити подарунок за своїм бажанням.

Працівники регулярно проводять майстер-класи, де кожний охочий може ознайомитися з мистецтвом створення компоновок в Новограді-Волинському.

Постійні замовники мають можливість отримати різноманітні подарунки та бонуси, які значно знижують вартість наступного замовлення на доставку квітів в Житомирі https://mfl.com.ua/uk/742-zhitomir-dostavka-kvitiv.

Про компоновки 2021 року

Оскільки в моді все ще залишається натуральність, не потрібно перевантажувати композицію великою кількістю бутонів різноманітних кольорів. Достатньо обрати 2-3 види рослин або придбати моно букет.

Актуальними відтінками є нюдовий, блакитний та синій. Важливо, щоб вони не були яскравими.

Що стосується оформлення, то воно повинно складатися із натуральних матеріалів.