Додаткове утеплення будинку може нормалізувати температуру в приміщеннях та значно знизити фінансові витрати на газ і електроенергію. Оскільки не утеплені стіни будинку кожної зими промерзають, з роками відбувається руйнування цілісності стінових матеріалів, що може спричинити появу грибків і вогкості в самій будівлі. Найкращим рішенням для теплоізоляції вважається використання саме пінополіуретану, адже матеріал відомий:

  • малою паропроникністю;

  • чудовими гідроізоляційними характеристиками;

  • невеликою товщиною;

  • немалою проникністю, тому з його допомогою можна легко і швидко заповнити навіть щілини у важкодоступних місцях;

  • відсутністю необхідності заздалегідь обробляти поверхню додатковими речовинами;

  • закритою клітинною структурою, завдяки якій працювати з ППУ легко і продуктивно;

  • високими коефіцієнтами адгезії;

  • тим, що дозволяє обробляти чималу площу поверхонь (300 м2 в день);

  • забезпеченням як тепло-, так і шумоізоляції;

  • фінансовою доступністю, адже ціна на подібну теплоізоляцію досить прийнятна.

Способи утеплення оселі

Процес утеплення пінополіуретаном дому може відбуватися як за допомогою заповнення пустот в стінах, так і завдяки покриттю даху. Більше інформації щодо теплоізоляції пінополіуретаном - https://sonart.com.ua/teploizoliatsiya. В першому випадку актуальними вважаються 2 варіанти: відкритий і закритий. Перший – це найпростіший, але він підходить лише під час зведення будівлі шляхом заливання міжстінних проміжків ще до появи перекриття та покрівель. Готове житло утеплюється за допомогою другого шляху. Для реалізації робляться невеликі отвори у стінах і спеціалісти, використовуючи спеціалізоване обладнання, заповнюють пустоти пінополіуретаном. Обидва варіанти актуальні як для житлових, так і для комерційних об’єктів.

Утеплення даху дозволяє підвищити ефективність теплоізоляції на 40% і зменшити прокинення звуків з вулиці в дім. Навіть з покриттям із ППУ, конструкція не стане набагато важчою, а відсутність протягів відразу стане помітною і сприяє створенню комфорту. Завдяки захисту від вологи дах прослужить на декілька десятків років більше, ніж до проведення «косметичної корекції». Корозія та шкідники також не страшні, тому не варто хвилюватися щодо появи гризунів чи термітів. Матеріал даху абсолютно не важливий, адже ППУ чудово прикріплюється як до металевих, так і до дерев’яних об’єктів. Єдине, що треба зробити перед початком утеплення даху, це очистити поверхню від будівельних матеріалів та пилу.

Перед початком роботи компанія Sonart оглядає об’єкт, робить висновки щодо об’єму роботи та кількості витраченого часу/матеріалу. Сам процес покриття майже нічим не відрізняється від звичайного фарбування, тому не займає багато часу і виконується обережно, швидко та якісно. Висихає ППУ досить оперативно та й видалити залишки можна без проблем. Спеціалісти проводять процедуру згідно регламенту і довго очікувати на приємний результат не доведеться. Всі особливості співпраці обговорюються у кожному випадку, адже індивідуальний підхід вважається основною особливістю організації.