Незалежно від того, в якій сфері ви ведете бізнес, напевно, виробничі та складські приміщення входять до складу активів компанії. Якщо ж ні, то саме час дізнатися про будівництво складів та ангарів дешево і швидко.

Будівництво ангарів та складів

Наша компанія працює на ринку промислового будівництва вже багато років. За цей час ми встигли побудувати об'єкти для абсолютно різних цілей. Можна сказати, що наше виробництво на слуху і компанія заслужила дуже позитивну репутацію. Якщо необхідність побудувати якісно та недорого для вас ще актуальна, пропонуємо звернутися до БВЗ.

Промислове будівництво передбачає послідовне виконання наступного комплексу робіт:

  • Геологічні та топографо-геодезичні дослідження майданчиків, геодезичні роботи, ін.
  • Розробка проектів на будівництво промислових об'єктів та споруд. Включає в себе розробку комплекту робочих креслень. Складаються кошториси, які визначають грошові витрати по будівельному об'єкту (в тому числі витрати на проектування та виготовлення матеріалів).
  • Експертиза проектів, розробка робочої документації. Проектна документація перевіряється на відповідність діючим нормам і регламентам, на дотримання вимог санітарно-епідеміологічної, пожежної, екологічної, промислової та радіаційної безпеки.
  • Виконання земляних робіт широкого спектра: розробка ґрунту, вирівнювання майданчиків, прокладка кабелів та інші операції.

Швидко монтовані будівлі з металоконструкцій та сандвіч панелей користуються незмінною популярністю, коли мова йде про будівництво промислових будівель будь-якого призначення, складів та ангарів.

Нові технології в будівництві – без каркасні ангари

Крім величезного досвіду за плечима в нашій авторитетній компанії є цікава технологія, про яку ви, можливо, навіть не чули. Справа в тому, що інвестувати в будівництво вигідно, коли вкладені кошти окупляться швидко. Це можливо, якщо ви вирішите замовити будівництво без каркасного ангара.

У 5-6 разів швидше та дешевше побудувати склад, магазин або будь-який інший промисловий об'єкт навряд чи хтось відмовиться. В даному випадку ціну та терміни зведення аркового ангара ми порівнюємо з каркасним будівництвом. Що стосується термінів, то за 10-14 днів роботи ви отримуєте спорудження, яке не потребує влаштування покрівлі. Одночасно з цим, термін будівництва будівлі з металоконструкцій, обшитого сандвіч панелями починається від півтора місяців.