Ви – активна людина, котра не уявляє свого життя без йоги, тенісу або можливо бейсболу чи навіть футболу? Для того аби у зручний для вас час займатися улюбленою справою, що завжди до душі, зовсім не обов'язково купувати річні абонементи ба навіть тим більше завчасно за декілька тижнів наперед записуватися на потрібний вам час й день тижня.

Завдяки існуючому нині сучасному сервісу PALMS, бронювання найрізноманітніших спортивних майданчиків віднедавна стало куди більш швидким й приємним заняттям.

Чому саме варто скористатися сервісом PALMS?

Незалежно від того, хотіли б ви забронювати CrossFit, йогу, айкідо, балет, більярд, бокс, бразильське джиу-джитсу й не лише, в сервісі можливо забронювати заняття з будь-якого вподобаного вами виду спорту. Для цього необхідно ввести назву клубу або його адресу, потім заняття, дату, потрібний час, кількість годин й уже опісля варто тиснути пошук.

Сервіс на зв'язку в режимі 24/7. Бронь відбувається без дзвінків та підтверджень всього лишень в кілька кліків. В одному додатку доступні всі спортивні майданчики. Вам залишиться лише подивитися розклад, забронювати, оплатити й у вас буде чудова змога управляти своїм бронюванням безпосередньо з додатку Palms.