Хліб - найдавніший продукт, відомий людству. Навіть його багатовікова трансформація в різні багети, короваї, лаваші - не тільки не викоренила шанобливого ставлення до хлібобулочних виробів, але зміцнила основну ідею про те, що «хліб - усьому голова».

Пекарня - солодка ідея для бізнесу, яка пов'язана з низкою особливостей:

  • потрібно підібрати якісні інгредієнти (борошно, добавки),
  • опрацювати оригінальні рецептури,
  • налагодити виробництво,
  • забезпечити постійний потік клієнтів.

Як відкрити міні пекарню та все зробити грамотно та фінансово ефективно - розкажуть представники компанії. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці різного профілю, які багато років займаються проектуванням та оснащенням пекарень різного формату. Залежно від вашої бізнес-ідеї, ми допоможемо організувати пекарське виробництво будь-якого масштабу - для невеликої пекарні-булочної або хлібозаводу.

Випічка назавжди проведена в ранг «вічного бізнесу», що підтверджує хвиля масового відкриття на початку 2000-х років невеликих та середніх пекарень, що склали вагому конкуренцію хлібним відділам супермаркетів, кав'ярень, кафе-кондитерських. Публіка, відразу оцінила незвичайні варіанти випічки в таких міні-пекарнях, саму атмосферу домашнього тепла і затишку з запахами свіжоспеченого хліба. Зростаючий попит серед споживачів та ресторанів, які також переходять від напівфабрикатів до натуральної «ремісничої» продукції, позначив нові кордони для розвитку пекарського напрямку в закладах громадського харчування.

Хлібна справа: як заробити на пекарні?

Булочні і пекарні-кондитерські сьогодні заполонили не тільки центральні частини міст, а й розрослися до спальних районів. Кожен «поважаючий себе» житловий комплекс та бізнес-центр зобов'язаний мати на першому поверсі будівлі - булочну, на манер французької або англійської, з домашньою випічкою та кавою з собою.

Найбільш стійкі бізнес-моделі на ринку свіжого хліба - це:

  • центральне хлібопекарське виробництво;
  • пекарня з неповним виробничим циклом, де передбачається випічка з напівфабрикатів, куплених у постачальників, або продається своя продукція (з того самого центрального виробництва);
  • пекарня з повним виробничим циклом, де весь процес випічки відбувається в одному місці.

Якщо дозволяє бюджет, то рекомендується обладнати зону кафе, з невеликою посадкою до 20 місць. Для відкриття своєї міні-пекарні цілком достатньо 150 кв. м. Цього вистачить для розміщення пекарського виробництва і торгового простору.