За довгий шлях, пройдений разом, склалися свої правила і ритуали, розширилося коло друзів і знайомих. Свято обіцяє бути грандіозним, якщо задумано запросити всіх хороших знайомих або теплим і сімейним, коли хочуть бачити тільки найближчих. Приходити з порожніми руками в гості не прийнято, особливо в такий урочистий день. Щоб не промахнутися з вибором, потрібно згадати назву дати. Вона підказує напрямок пошуків. Необов'язково купувати розкішні намиста або інші дуже дорогі речі, іноді досить оригінального сувеніру, відповідного тематиці.

Шукаєте подарунки на 30 років весілля? У такому разі вам варто завітати до інтернет-магазину darunok.ua!

Варто врахувати, що деяким підношень будуть не раді. В їх число входять дешеві безликі штампування, гроші в конверті, лікарські препарати та БАДи, предмети медичного призначення. Якщо немає ідей або часу на пошук цікавого варіанту, то можна обійтися подарунковим сертифікатом на романтичну вечерю в кафе або ресторані і букетом квітів, в якому будуть переважати пастельні тони, характерні для природних перлин.

Традиції перлового весілля

Найцікавіше, що назва вказує на одне з унікальних витворів природи. На відміну від дорогоцінних каменів або золота перли не мають точної класифікації. По суті - це піщинка, що потрапила в раковину і загорнулася перламутром. Подібно до цього каменю, в житті вже згладжені гострі кути, а дорогоцінними даром, як вміст раковини, стали дорослі діти, а у кого-то вже й онуки. У природі чим довше йде процес, тим ефектніше виходить результат. Мимоволі напрошується аналогія з сімейним життям.

Красива і сумна легенда розповідає про прекрасну німфу, яка закохалася в рибалку і про недовгий період щастя, за яким послідувала страшна розплата. Замкнута в башті, вона не могла більше бачитися з коханим і тільки прозорі сльози капали з висоти в морську безодню. Скам'янілими їх і знаходять тепер, приписуючи їм чудові властивості.

Традиції покликані захистити від зла, дати захист і принадити благополуччя. Вірити цьому чи ні, кожен вирішує сам, але дотримання певних обрядів вітається, особливо під час великого родинного свята. У 30 річницю весілля:

  • запрошується багато гостей;
  • рано вранці подружжя йдуть до водойму, щоб кинути туди по перлині на щастя;
  • перед початком торжества наливається 2 келихи вина або шампанського, в кожен кладеться по дорогоцінному дару моря, після випитого на брудершафт напою відбувається обмін камінчиками;
  • в меню включаються морепродукти в різних комбінаціях;
  • в оформленні та виборі презентів дотримується морська тематика.