Модуль CRM (управління взаєминами з клієнтами) підтримує побудову міцних відносин з клієнтами. Він полегшує управління базою даних контактів, забезпечує простий збір даних і швидкий доступ до інформації про клієнтів. Він підтримує різні види комерційної та маркетингової діяльності, забезпечуючи при цьому високу ефективність і комфорт роботи, дозволяє заощадити час, допомагає знизити витрати і поліпшити імідж компанії. CRM для кафе у Бітрікс24 Забезпечує стабільну та ефективного роботу усього закладу. З легкістю розподіляйте співробітників за завданнями, інтересам і контактам. Використовуйте швидкий та доступний інтерфейс в Бітрікс24. CRM для кафе - зручний як для користувачів закладу - и для керівника, и для працівника.

Переваги CRM для кафе:

  • Чітка та ефективна організація роботи.
  • Набір функцій, який виробляти до автоматизації щоденно процесів.

Єдина база кліентів, дозволяюча вести облік всех відвідувачів. Календар з функцією автоматичного нагадування показує обсяг і дату дій, які необхідно виконати, і дозволяє менеджерам швидко перевіряти, коли у співробітника є вільний час. У них також є можливість призначати завдання і перевіряти хід роботи.

Завдяки широким можливостям конфігурації універсальності і гнучкості модуль CRM можна легко адаптувати до потреб кожного кафе. Подбайте про задоволення потреб клієнтів, збільшуйте продажу, виконуйте завдання з легкістю на одній вкладці браузера. В даний час це один з найважливіших інструментів, завдяки якому у вас є можливість розвивати бізнес, укластися в терміни і з належною обачністю виконувати заплановані завдання. Якщо поки організація діяльності вашого кафе залишає бажати кращого, впровадження CRM, ймовірно, принесе вам дуже помітні результати.