Кожен з нас хто користується срібними предметами або прикрасами зі срібла досить добре знає, що з часом цьому матеріалу властиво втрачати свою привабливість. Все це відбувається в результаті того, що срібло поступово темніє, на поверхні срібних виробів зазвичай з'являється неприємного жовтого кольору наліт або ж плями, можуть також ставатися механічні пошкодження срібного ювелірного виробу.

Ось чому сережки з родованого срібла та інші родовані прикраси зі срібла 925 (стерлінгове срібло) проби так популярні сьогодні завдячуючи своєму спеціальному покриттю, котре чудово захищає срібні ювелірні прикраси від різного роду зовнішніх впливів.

Що таке родій та його переваги?

Родій являється одним з найдорожчих дорогоцінних металів. У свою чергу родіювання – гальванічне покриття металу тонким шаром родію. Родіювання досить широко в наш час використовується в ювелірній справі саме завдячуючи тому, що метал надає срібним прикрасам естетичного й дуже красивого виду, а також гарно оберігає дорогоцінності від пошкоджень.

Багато хто перш ніж придбати срібні сережки з покриттям з родію (чудовий каталог є тут – https://www.sriblodar.com.ua/ua/sergi/), або ж в надії купити інші срібні прикраси з аналогічним покриттям, заздалегідь дізнається чи вироби виготовляють з застосуванням родієвого покриття за правильною технологією та з гарантією гідної якості.

Де саме можливо по більш ніж приємним цінам купити прикраси зі стерлінгового срібла?

Незалежно від того, бажає ви купити срібні підвіски https://www.sriblodar.com.ua/ua/podveski/, браслети, сережки чи може бажаєте придбати інші прикраси з родованого срібла 925 проби, маємо для вас чудову пропозицію. Сьогодні хотілося б запросити вас відвідати інтернет-магазин ювелірних прикрас із срібла – SRIBLODAR™.

Саме тут вашій увазі відкриється чудовий оглайн-каталог срібних прикрас (більш детально ознайомитися із каталогом можна за посиланням – https://www.sriblodar.com.ua/ua), причому найрізноманітніших, на будь-який смак та гаманець. Примітним є те, що в інтернет-магазині кожному своєму клієнту завжди готові запропонувати високої якості прикраси з родованого срібла 925 проби за цінами виробника. Тому можете бути певні, якщо ви хоча б раз завітаєте до каталогу онлайн-магазину, втриматися від вигідного шопінгу буде досить складно.

Вся доступна в онлайн каталозі інтернет-магазину продукція пройшла таврування в українській державній пробірній службі. Саме тому в її 100% якості можна бути впевненим.

Для своїх улюблених клієнтів інтернет магазин завжди готовий відправляти замовлення абсолютно безкоштовно. Тобто під час отримання товару вам платити за доставку нема потреби, оскільки інтернет-магазин ці витрати бере на себе.

Крім того ніяких передоплат або ж тим більше повної оплати за прикраси наперед. Сплачуйте свої замовлення безпосередньо під час їх отримання. Доставка замовлень по території України (у тому числі у Новоград-Волинський) триватиме 1-2 дні.

Бажаєте оформити замовлення? у вас залишились запитання на котрі ви б хотіли почути вичерпні відповіді професійних спеціалістів? В будь-якому випадку звертайтесь! Працівники інтернет-магазину SRIBLODAR™ завжди з радістю допоможуть.

Плануєте придбати подарунок до свята – звертайтесь до онлайн-сервісу SRIBLODAR™