Кіберспорт — спортивна дисципліна, що розвивається найдинамічніше. Разом із появою нових ігор, команд і регіональних операторів, більшої популярності набирають ставки на виступ кіберспортсменів. В Україні кіберспорт розвивається вже понад 20 років, і великий приріст шанувальників цього спортивного спрямування пов'язаний із хорошими виступами команди Natus Vincere.

NAVI неодноразово вигравали великі турніри в дисципліні CS:GO, а також стали першими переможця The International у дисципліні Dota 2. Парі на виступ кіберспортсменів можна укласти у всіх букмекерських конторах України, які представлені тут.

Популярні ігри для ставок на кіберспорт в Україні

Не всі комп'ютерні ігри можна віднести до кіберспорту. В іграх обов'язково має бути присутнім елемент змагання. Найбільшою популярністю користуються ігри, де на одній карті змагаються дві команди, використовуючи всі можливості гри. У кіберспорті постійно з'являються нові дисципліни, але список найпопулярніших напрямів залишається незмінним.

У списку найбільш затребуваних ігор перебувають CS:GO, Dota 2 та StarCraft. Перші два напрями більш популярні, оскільки в кіберспортсменів з України є великі перемоги, які на рахунку Natus Vincere. Укласти парі на кіберспорт можна і в інших дисциплінах, таких як Valorant, League of Legends, кіберфутбол і т. ін.

Які є особливості ставок на кіберспорт і як вибрати букмекера

Ставки на кіберспорт можна робити не тільки в наземних пунктах приймання ставок, але і в онлайн-форматі. Це значно розширює можливості вибору букмекера, тому що можна вибрати не тільки місцеву компанію, але й відомого офшорного букмекера. Під час вибору партнера для ставок важливо звертати увагу на наявність ліцензії, вік компанії, особливості розрахунку ставок, ліміти за операціями, репутацію та відгуки реальних гравців. Усе це можна отримати на порталі «Букмекер Експерт».

Ідеальний букмекер для ставок на кіберспорт має ліцензію, пропонує високі коефіцієнти й широку лінію.

Кіберспорт набирає популярності не випадково, і вже зараз змагання з деяких дисциплін збирають аудиторію, яка не поступається перегляду матчів із традиційних видів спорту. У кіберспорті комп'ютерними персонажами керують реальні геймери, що робить цей напрям відокремленим від віртуального спорту, де все вирішує генератор випадкових чисел.

Серед головних переваг кіберспорту можна виділити великий вибір кіберспортивних дисциплін, наявність великої кількості змагань, що дає можливість укладати парі кожен день. У ставках на кіберспорт високі коефіцієнти, що дає можливість отримати велику нагороду. Не всі букмекери добре розбираються в кіберспортивних дисциплінах, що дає можливість знаходити помилки букмекерів у лінії та регулярно одержувати прибуток.

Єдиним мінусом кіберспорту залишається залежність від техніки. Технічні проблеми: поломка комп'ютера, відключення світла, втрата інтернет-з'єднання — усе це може перервати матч у будь-який момент. Але й у традиційних дисциплінах нерідко перериваються матчі через погану погоду, відключення освітлення та інші форс-мажорні обставини.