Електросамокат - це екологічний і сучасний вид транспорту, який підходить для пересування по місту. Він функціонує від потужного електромотора, акумулятор якого можна заряджати від звичайної розетки. За допомогою електросамоката з великими колесами можна швидко переміститися з одного місця в інше, не потрапляючи в затори. Але це не єдина його перевага перед автомобілем.

Можна нескінченно перераховувати особливості швидкого електросамоката, але все одно хто-небудь віддасть перевагу пересуванню на іншому типі транспорту. Деякі вважають, що самокати призначені тільки для дітей, інші - вважають його незручним в управлінні. Наведемо найвагоміші причини придбати гідний електричний самокат, пересівши на нього з автомобіля.

Економічність

Багато сучасних моделей самокатів коштують порівняно недорого. На ринку представлений широкий асортимент варіантів від самих бюджетних до більш дорогих. Крім прийнятної вартісті, кожен зможе заощадити кошти на його обслуговуванні. Також в порівнянні з автомобілем, електросамокат kugoo м5 не вимагає заправки бензином. Для зарядки акумулятора потрібна звичайна розетка і близько 4-6 годин часу.

Безпека

На електросамокаті їздець не зможе потрапити в серйозну аварію. Також зі самоката практично неможливо впасти. Саме з цієї причини цей транспорт вважається одним з найбезпечніших. Головне не забувати про захисну екіпіровку, якщо ви плануєте купити дорослий електросамокат.

Доступність

Незважаючи на безліч стереотипів, електросамокатами можуть користуватися і дорослі, і діти від 7 років. Особам молодше 18-ти років не потрібно отримувати права або дозвільні документи, як це потрібно при керуванні автомобілем.

Простота експлуатації

Щоб керувати самокатом, не потрібно вчитися на права, практикувати їзду з інструктором і витрачати на це гроші. Навчитися керувати транспортом досить просто. Після поїздки необхідно скласти його і занести в будинок. Єдине, про що не варто забувати - про своєчасну підзарядку акумулятора.

Маневреність

Хоч як би були комфортні автомобілі, але на них не можна їздити по пішохідних стежках, узбіччях, парках і скверах. Перебуваючи за кермом електросамоката, «водій» має можливість проігнорувати ці правила і проїхати скрізь, де потрібно.

Мала вага і висока вантажопідйомність

Потужні моделі з великим ресурсом володіють вагою від 20 кг. При цьому вони здатні витримувати на собі вагу до 160 кг. Такі показники дозволяють користуватися електросамокатами людям не тільки різного віку, але і комплекції.