Навантажувач - досить дорога техніка, яка купується на тривалий термін. Саме тому до її вибору слід підійти грунтовно. Головним критерієм, відповідно до якого слід вибирати машину, є тип двигуна. Моделі даної техніки також відрізняються вантажопідйомністю, габаритами, типом шин тощо.

Пройшовши за посиланням https://www.tekmanforklift.com.ua/, ви зможете дуже вигідно придбати потрібну вам навантажувальну техніку!

Дизельний навантажувач

На сьогоднішній день це найпопулярніше обладнання, яке відрізняється високою потужністю, вантажопідйомністю і економічністю. Використовувати дизельний навантажувач можна на вулиці і в добре вентильованих приміщеннях. Незаперечними достоїнствами застосування таких автонавантажувачів є їх здатність працювати на дизпаливі протягом додаткового часу, що виключає ризик простою. До недоліків навантажувача з дизельним двигуном можна віднести шум під час роботи і неможливість використання на об'єктах харчової та фармацевтичної промисловості.

Газово-бензиновий навантажувач

Дана техніка здатна працювати на блакитному паливі і бензині. В дію автонавантажувач призводить двигун внутрішнього згоряння. До переваг техніки відноситься більш низька вартість в порівнянні з електричними аналогами (на 20-30% дешевше), можливість роботи в будь-яких погодних умовах, менший знос двигуна в порівнянні з дизельними машинами. До слабких місць газо-бензинових навантажувачів можна віднести неможливість використання в закритих приміщеннях і більш низьку продуктивність в порівнянні з дизельними варіантами.

Електричний навантажувач

Електропогрузчік увібрав в себе останні досягнення науки і техніки. В дію таку машину приводить тягова акумуляторна батарея. До переваг використання електричних навантажувачів відносять високу екологічність - техніка може застосовуватися в закритих складах, на підприємствах харчової та фармакологічної промисловості. Електронавантажувач економічніше дизельних і бензинових варіантів, тому, як вартість електрики нижче ціни газу, бензину та дизпалива. Така техніка практично не потребує ремонту, а технічне обслуговування проводитися рідко. Робота на електронавантажувачах відбувається практично безшумно. До недоліків можна віднести їх високу вартість і необхідність регулярної підзарядки акумуляторів.

Зробити правильний вибір допоможе ретельний аналіз плюсів і мінусів навантажувачів.