Японський клен, є класичним матеріалом для бонсай. При правильному догляді він стає красивим мініатюрним деревом з елегантним зростанням і ніжними мереживними листям. Існує безліч різновидів цієї рослини, найпопулярніші з яких характеризуються великою різноманітністю забарвлення листя протягом року. Навесні молоде листя мають інтенсивний червоний або фіолетовий колір, влітку вони стають майже повністю зеленими, хоча зазвичай зберігають червону або червону облямівку, знову набувають темно-фіолетового відтінку, чим глибше, тим більше сонця отримує дерево влітку. Зрештою, листя опадає, оголюючи стовбур і гілки на увазі. Спостерігати за цим динамічним циклом змін надзвичайно захоплююче. У магазині «Rovinsky Garden» в Києві бонсай купити можна з урахуванням особистих переваг. Пропозиція включає великий вибір різновидів клена. Детальний опис і особливості догляду допоможуть зробити правильний вибір.

Особливості:

  • Японський клен у вигляді бонсая з класичною формою пятістворчатого листа, відрізняється виключно чарівним забарвленням. Пальмовий клен підходить практично для всіх форм бонсай, включаючи групові посадки, і його можна вирощувати в різних розмірах. Це унікальне прикраса для кожного балкона і тераси! Він швидко росте, і його вирощування нескладно: навіть початківець любитель може спробувати свої сили.
  • Клен - типовий представник вуличної групи, призначений для вирощування у відкритому грунті, але взимку горщик повинен бути надійно закріплений, а рослина захищено від вітру. Добре переносить морози до -10 o C, в разі більш низьких температур, однак варто подумати про розміщення дерева в будинку і розміщенні його в неопалюваному або погано опалювальному приміщенні (макс. +8 o C) .Виращівать його бажано в саду або на терасі.

Магазин «Rovinsky Garden» пропонує купити японський клен на найвигідніших умовах. Ціновий діапазон різний, таким чином, кожен покупець зможе знайти оптимальний варіант.

Трохи історії:

Традиція вирощування бонсай прийшла з країн Далекого Сходу: перші дерева були вирощені в Китаї між 6 і 10 століттями, пізніше це мистецтво поширилося в Японію, привезену туди буддійськими ченцями, і для багатьох японців стало філософією життя. Саме в Японії мистецтво мініатюризації було доведено до досконалості, зменшивши дерева, спочатку близько 1 м у висоту, до 35-45 см. В магазині, вашій увазі представлений японський клен ціна якого починається з 500 грн і доходить до декількох тисяч гривень дозволяє купити його, незалежно від фінансових можливостей. Скористайтеся вигідними умовами і оформляйте покупку прямо зараз.