Коли ви виявляєте, що у вас порушення зору, перше, про що ви думаєте, — це окуляри. Для деяких з часом стає незручно використовувати окуляри, вони ускладнюють виконання багатьох дій. Якщо ви спортсмен, лінзи за рецептом ідеально підходять для вас, якщо дефект зору дозволяє вам їх носити. Однак якщо ви хочете підкреслити достойність своєї краси та стилю, окуляри за допомогою модної оправи, стануть для вас відмінним рішенням.

Перш за все, наважуючись на окуляри або контактні лінзи, слід відвідати перевіреного оптика. У салонах оптики є фахівці, які проконсультують вас і допоможуть купити контактні лінзи в Києві для вашого дефекту зору.

Контактні лінзи

Винайдені майже сто років тому, вони користуються все більшою популярністю і найчастіше використовуються молоддю. Сучасні контактні лінзи відмінно справляються практично з кожним дефектом очей. Вони ідеально підходять для людей, що займаються спортом. Вони забезпечують відмінну гостроту зору завдяки тому, що прилягають до ока і рухаються разом з ним. Лінзи хорошої якості повинні бути м'якими, швидко адаптуватися до ока і не повинні дратувати око. На ринку доступні лінзи для щоденного, двотижневого і щомісячного використання. Ви можете купити їх в оптичному магазині «Оптика Люксор», а разом з ними й спеціальну рідину для їх зберігання. Пам'ятайте, що при виборі контактних лінз слід регулярно відвідувати офтальмолога для перевірки стану очей (подразнення очей, сухість очей).

Окуляри за рецептом

У порівнянні з лінзами вони більш корисні для очей. Коли у вас є окуляри, вам не потрібно пам'ятати про термін придатності або носити з собою рідину для зберігання. Куплені одного разу, служать довго. Багато людей вирішують купувати окуляри тому, що вони їм просто подобаються. Правильно підібрані оправи підкреслюють стиль і індивідуальність. Вони бувають різних форм і кольорів. Ви можете вибрати металеву, пластикову або дерев'яну фурнітуру.

Їх сучасний дизайн — відмінне рішення для тих, у кого є комплекси через порушення зору. Тепер вони можуть показати свої сильні сторони. У магазинах оптики, таких як «Оптика Люксор», ви можете вибрати з широкого асортименту різних типів окуляр, починаючи з коригувальних окулярів, через окуляри для читання та роботою за комп'ютером, закінчуючи прогресивними окулярами. Вони доступні в багатьох цікавих світильниках. Ви можете спробувати фірмові окуляри. Коли у вас є окуляри, ви не можете забути про догляд за ними. Високоякісні чистячи рідини та серветки, а також елегантний футляр — важливі аксесуари до будь-яких окуляр. Правильний підбір окулярів професійним консультантом не тільки допоможе вам впоратися з дефектом зору, але і додасть впевненості в собі.