Свято Трійці в 2021 році

Свято присвячене зішестю Святого Духа на апостолів на п'ятдесятий день після Воскресіння Христа, звідси ще одна назва — П'ятдесятниця. А ось Святою Трійцею свято називають тому, що зішестям в наш світ Святого Духа Господь явив нам, людям, свою Триєдність. Спочатку тільки учні Христа, апостоли, а потім і все людство дізналося велику для нашого розуму таємницю природи Бога. Те, що Бог єдиний в трьох особах: Бог Отець, Бог Син і Бог Святий Дух. Важливо не пропустити цей день. Першим дізнайтеся яке сьогодні свято і які церковні свята будуть завтра на відомому сайті Sogodnisvyato.com.ua.

Особливості святкування Трійці в Україні

В Україні День Святої Трійці завжди не просто любили, а й вважали якимось рідним і радісним. Може, через традицію прикрашати в це свято храми: підлогу на Трійцю в церквах встеляють свіжоскошеною травою, між іконами ставлять квіти, і навіть самі ікони на Трійцю одягають в оклади з березових гілок. І віряни стоять всю службу свята Святої Трійці з гілками берези в руках — їх готують напередодні та приносять з собою в храм. І священики на Трійцю в зелених шатах. Все це тріумфально-квітуче оздоблення в церквах не випадково: адже в День Святої Трійці всі згадують Євангельську подію зішестя на апостолів Святого Духа. Святий Дух називають "Подавцем життя", що є дуже символічним, тому в церковну строгість Трійця привносить биття весни та молодого літа. Щоб не пропустити таку подію, найкраще скористатися дуже простим сервісом Sogodnisvyato. Тут ви дізнаєтеся, які свята сьогодні в Україні та в інших країнах світу.

Трійця щороку змінює дату свята, тому дуже важливо не пропустити цей день. З інформаційним сайтом Sogodnisvyato ви завжди будете знати про всі церковні події на протязі усього року.