Одним із найбільш часто обраних методів відправлення посилок одержувачам є кур’єрська доставка. Ви вибираєте її насамперед завдяки швидкому та безпечному виконанню замовлень. Не менш важливо, як такі компанії обробляють різні типи відправлень. Кур'єр служби Meest може доставити практично будь-який вид вантажу різними способами оплати.

Стандартні та нестандартні розміри

Більшість кур’єрських відправлень виконуються у формі коробів. Їх довжина, ширина або висота можуть змінюватися, але повинні знаходитися в межах параметрів, визначених кур’єрською компанією - на цій підставі визначається вартість доставки посилок. Розмір наводиться на етапі заповнення транспортної форми, тому так важливо правильно виміряти посилку, перш ніж передати її кур’єру. У випадку зі стандартними коробками ми вимірюємо значення цих трьох вимірів по їх краях. Однак у разі нестандартних відправлень можуть виникнути сумніви.

На цьому етапі варто пояснити, якими вони є. Це гасло охоплює пакети круглої або овальної форми, включаючи трубки, шини, бочки, але також рулони з тканини. В рамках обробки нестандартних вантажів кур'єрські компанії, в тому числі Meest, також приймають вантажі нерегулярного формату, наприклад, з нерівностями або виступами, що погіршують зовнішній вигляд упаковки. Також можна відправляти посилки, які перевищують вимоги до розміру або ваги, визначені даною кур'єрською компанією. Усі ці нестандартні відвантаження також повинні бути виміряні. Однак тут вимірювання відбувається між найвіддаленішими точками висоти, довжини та ширини.

Накладеним платежем або за рахунок одержувача

Зазвичай кур'єрські служби доставляють передплачені товари, включаючи товари, придбані в інтернеті. Однак це не єдиний варіант, доступний для покупців магазинів поштового замовлення або тих, хто купує товари у приватних осіб. Кур'єрські компанії також пропонують можливість доставки посилок за рахунок одержувача. Вони не тотожні між собою, тому варто знати відмінності між ними.

У першому випадку адресат обмежує ризик шахрайства з боку продавця. Він оплачує покупки, здійснені лише тоді, коли посилку доставляє кур'єр - перевіряючи у його присутності, чи відповідає вміст замовленню. Однак, вирішивши відправити посилку за рахунок одержувача, з покупця стягується плата за доставку. Тут продавець уникає додаткових витрат у ситуації, коли товар не оплачується і повертається до магазину, оскільки тоді, накладеним платежем, він нестиме витрати на зворотний транспорт.