Якщо у вас з'явилися проблеми зі здоров'ям або ви просто шукаєте ефективний пробіотик для профілактики, який продукт краще вибрати? Є три варіанти: медикаменти, йогурт із магазину або йогурт-пробіотик, який ви можете приготувати вдома самостійно із закваски Good Food.

Які переваги є у кожного виду цієї продукції і чому Good Food стверджує, що бактеріальні закваски найкращий та найефективніший вид пробіотика?

Йогурт-пробіотик Good Food VS ліки і йогурти з магазину

Щоб порівняти ліки, магазинний йогурт і йогурт з закваски Good Food не знадобиться багато часу.

Ліки та магазинні йогурти мають дві переваги: їх легко дістати і не потрібно витрачати час на приготування. Пішов, купив, випив. Це, без сумнівів, дуже привабливо для сучасної людини з купою турбот. Але ця ж легкість обертається тим, що користі ці продукти принесуть значно менше.

Чому йогурт Good Food краще, ніж ліки?

Спосіб приготування медикаментів відрізняється від заготівлі заквасок Good Food. Зрозуміло, в капсулах будуть корисні бактерії, але:

  • їх буде набагато менше;
  • вони знаходяться в «сплячому» стані і засвоюються набагато повільніше.

Одна капсула містить стільки ж корисних бактерій, скільки одна ложка йогурту Good Food. Просто уявіть наскільки менше буде концентрація.

Чому йогурт Good Food краще, ніж магазинний йогурт?

Різниця між ними схожа на різницю між парним домашнім молоком та ультрапастеризованим з магазину. Вони однакові на вигляд, мають схожий смак, але всі розуміють, що під час пастеризації всі корисні речовини були знищені. Те ж саме відбувається з йогуртами. Щоб виробник міг подовжити термін придатності, довезти продукт до магазинів і дати йому час на продаж, йогурт проходить пастеризацію. Ця процедура вбиває всі бактерії, які повинні бути в кисломолочному продукті.

Також треба враховувати, що фабричні йогурти сповнені консервантів, цукру, смакових добавок, ароматизаторів. Вони безумовно дуже смачні, але користі від них набагато менше.

Вибираючи закваску Гуд Фуд, ви можете приготувати корисний йогурт вдома і напевно знати, що ніякої допоміжної «хімії» в ньому немає.

Для кого йогурт-пробіотик Good Food буде дуже корисним?

Немає людини, якій би нашкодив або був марним йогурт-пробіотик з закваски Good Food. Але певним особам їсти його необхідно. Хто ці люди? Це:

  • ті, хто приймав або приймає антибіотики;
  • ті, хто любить і часто їсть фаст-фуд;
  • ті, хто активно займаються спортом;
  • ті, хто страждає від болів в суглобах.

І, нарешті, кожен, хто хоче підібрати збалансовану схему харчування, щоб бути здоровим і задоволеним життям. Йогурт Good Food порадує вас не тільки хорошим самопочуттям, а й ніжним смаком. Це приємний десерт, від якого ви не зможете відмовитися.