У той час, коли світлий колір зустрічається майже у будь-яких видів рослин, чорні – це справжня рідкість. Взагалі в природі відсутній цей пігмент. Частіше за них видають темно-червоні чи темно-фіолетові екземпляри. Однак селекціонери довго працювали над виведенням дійсно чорних бутонів та досягли успіху в цій справі. По окремих заявках сервіс доставки квітів в Новограді-Волинському https://mfl.com.ua/uk/752-novograd-volynskiy-dostavka-kvitiv привозить темно-фіолетові варіанти для складення ексклюзивного елегантного букету. В ньому можуть гармонічно поєднуватися з найрізноманітнішими пелюстками.

Нестандартні варіанти

Помилково вважається, що вони несуть у собі негативне значення. Але це не так. Це – елегантні та епатажні бутони, які створюють яскраве враження і в правильних поєднаннях виглядають дуже гармонійно та незвично.

Деякі клієнти служби по доставці букетів https://mfl.com.ua/uk/bukety-uk по Новограді-Волинському замовляють композиції з включенням саме таких квітів для того, щоб здивувати свою дружину, дівчину чи начальницю.

Рідкісні види бутонів

Чорний тюльпан вважається одним із перших досягнень у сфері селекції. За допомогою відбору екземплярів з високим вмістом пігменту, дослідники отримали темно-фіолетові та коричнево-вугільні пелюстки, які виглядають майже чорними. Тюльпани з найменням "Королева ночі" виглядають вишукано та неповторно у букеті в поєднанні з білими.

Темна жоржина бордово-чорного кольору виглядає незвичайно. Її пелюстки здаються схожими на смолисто-чорну оксамитову тканину. В тандемі з більш світлими квітами композиція виглядає в Новограді-Волинському граціозно та вишукано.

Унікальним, рідкісним видом орхідеї вважається "Летючий кажан". Вона отримала свою назву завдяки формі, що нагадує кажана з розкритими крилами. Темно-коричневий колір пелюсток додає таємничості та привабливості. В Житомирі https://mfl.com.ua/uk/742-zhitomir-dostavka-kvitiv доставка квітів дарує абонентам таємничо-прекрасні темні орхідеї.

Синяво-чорні троянди імпортного значення Баккара з червонуватим чи фіолетовим відтінком. Вони неймовірно загадкові та мають фантастичний аромат.

Завдяки формулі, ідеально розробленій селекціонерами, створена чорна оксамитова петунія. Її не дарують в букетах, а тільки в горщиках. Такий шедевр підійде для оздоблення балкону чи будинку.

На нашому сайті можна замовити доставку найрізноманітніших рослин. Спробуйте здійснити замовлення в Новограді-Волинському – вам сподобається.