Цим питанням задаються багато жінок та дівчата, незалежно від того, якого б віку чи статури вони не були. Для того щоб знайти відповідь, потрібно в першу чергу визначитися який у вас тип фігури: прямокутний, пісочний годинник, у вигляді груші або перевернутого трикутника?

Якщо ви не можете визначитися з вибором, але хочете купити сукню в інтернет магазині - Leomirra.com.ua стане вашим провідником у світі сучасної моди.

Як купити сукню і не помилитися?

Справжня проблема з нами, жінками, полягає в тому, що ми часто не знаємо, як прийняти себе такими, якими ми є. Постійно намагаємося знайти свою ідеальну вагу, приміряти на себе абсолютно абсурдні для нашої статури, але модні сукні, купити які дизайнери пропонують знову і знову. Чому ми не можемо полюбити моду в собі, а не навпаки? Відповідь проста: навчиться підбирати правильний фасон сукні і тримайте себе в формі.

Нижче ви знайдете просте керівництво, яке пояснить, як поєднувати модні та стильні фасони жіночих суконь з вашою фігурою. Для кожного типу статури ми виділимо кілька ключових моментів.

Фігура у вигляді перевернутого трикутника

У жінки такої форми вузькі стегна і досить широкі плечі. Сильна сторона - гарні груди та стрункі ніжки. До такої статури чудово підходять сукні із завищеною талією, які вишукано підкреслюють груди і талію. Сукня може бути з комбінованої тканини, верх якої однотонний, а низ з геометричними малюнками. Не рекомендуємо носити структуровані жакети і блузи, які будуть занадто виділяти плечі.

Ідеальна жіноча сукня для фігури у вигляді перевернутого трикутника має красивий виріз, що підкреслює зону декольте, і в той же час деталі та аплікації, що пом'якшують плечі (наприклад, рюші або гіпюрові вставки). Сукня має підкреслювати лінію талії і м'яко спадати на стегна.

Фігура-прямокутник

Жінка прямокутної форми має спортивну статуру: фігура пряма, атлетична та трохи мужня. У неї маленькі груди, досить широка талія, вузькі стегна і стрункі ніжки. Жінки з такою фігурою можуть сміливо купувати облягаючі сукні та не боятися виглядати вульгарною. Наприклад, сукня на одне плече, яке може виглядати безглуздо на фігурі іншого типу.

Ідеальна для покупки сукня - модель з тонкими бретелями і красивим вирізом декольте, при цьому розкльошена на стегнах і ногах.

Фігура пісочний годинник

Можемо сміливо назвати таку фігуру ідеалом краси і жіночності, до якої прагнуть жінки і дівчата різного віку. Красиві привабливі вигини і тонка талія - так можна охарактеризувати зовнішність власниць цієї статури. Намагайтеся завжди підкреслювати талію, незалежно від фасону сукні. Можна використовувати для цього просте та елегантне рішення - ремінь або тонкий поясок. В облягаючих сукнях із занадто відвертим декольте ризикуєте виглядати з часткою вульгарності. У той же час родзинку образу може надати довгий розріз, що відкриває стрункі ніжки.

Кращий вибір для жінки з фігурою пісочний годинник - це купити сукню фасону “русалка”, можливо, з гарним вирізом декольте у вигляді сердечка.