Курорт Трускавець є одним з найбільш популярних місць для сімейного відпочинку. На невелике містечко щороку приїжджає кілька тисяч національних і зарубіжних туристів, які залишаються задоволені сервісним обслуговуванням і спектром розваг. До числа найбільш часто відвідуваних місць бальнеологічний зони відносяться санаторії «Аркада», «Шале Грааль», «Молдова», «Міротель» та інші. Дані комплекси відрізняються різноманітністю медичних послуг, вдалим розташуванням і високим рівнем обслуговування.

Чи варто їхати на відпочинок до санаторію всією сім'єю

Санаторії Трускавця - це сучасні укомплектовані комплекси готельного типу. Для тих, хто раніше відпочивав в здравницях радянського часу, буде подивом та різноманітність послуг, які можна отримати на курорті. Їхати на відпочинок з дітьми не просто можна, а потрібно. Для маленьких туристів тут уготовані численні дитячі майданчики, теплі басейни, водні гірки, розвиваючі заняття та багато іншого. Наприклад, «Шале Грааль» в м Трускавець пропонує скористатися послугами обладнаної кімнати, де постійно знаходяться няні та аніматори. Більш докладно про це місце можна почитати на сторінці https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/sanatoriums/shale-graal.html.

Відмінним варіантом для сімейного відпочинку буде готель з власним СПА центром на території. Як для дітей, так і для дорослих, тут знайдеться заняття до вподоби. Кращим місцем даної категорії буде санаторій «Молдова» в м. Трускавець, інформація про якому зібрана на сайті https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/sanatoriums/moldova.html. У центрі MOLDOVA Wellness & SPA гості зможуть насолоджуватися водними процедурами в величезному басейні, відвідувати сеанси масажів і ароматерапії, ходити в сауни та лазні. Для дітей також передбачений басейн комфортної температури, де вони зможуть навчитися плавати або поліпшити свої навички під чуйним керівництвом інструктора.

Головна перевага комплексу «Шале Грааль» - СПА. У центрі «Авель» гості зможуть пройти комплексний курс оздоровлення, який займає від 14 до 24 днів. Серед послуг: лікувальні масажі, озокеритових обгортання, перлинні і трав'яні ванни, кисневі пінки і спелеотерапія.

Номерний фонд готелів та зручності в номерах

Щоб відпочинок в Трускавці пройшов незабутньо, адміністрація готелів докладає всіх можливих зусиль для створення комфорту не тільки не території, але в номерах. У кожному спальному корпусі є апартаменти різних рівнів комфортності: стандарт, напівлюкс, люкс та інші. Номери облаштовані стильно і зі смаком: сучасна техніка, зручні ліжка, тумби з дерева, місткі шафи для одягу. У номерах є санвузли з душовими кабінами або ваннами. Комплекс «Аркада» в м. Трускавець пропонує 1,2 і 3-кімнатні номери з видом на паркову зону. Ознайомитися з перевагами номерного фонду можна на сайті https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/sanatoriums/arkada.html. Максимальна кількість гостей - 105 осіб, в «Молдові «- 350 осіб, в «Міротель» - 400 осіб.

Чим зайнятися у вільний час

Не думайте, що все розваги обмежуються перебуванням в готелі. Постояльці у вільний час можуть прогулюватися по карпатським лісам, насолоджуватися співом птахів і чистотою повітря. У вихідні туристи ходять в організовані походи з наметами, їздять на екскурсії по області, відвідують атракціони і концерти. У літню пору для дітей відкриваються табори, де вони зможуть не тільки поспілкуватися з однолітками, а й навчитися новим заняттям.