Під час вагітності кожна жінка проходить інструментальні дослідження і здає лабораторні аналізи. Своєчасна діагностика дозволяє стежити за здоров'ям майбутньої матері і розвитком плоду.

Для виключення ризику вродженої аномалії, патологій і хвороб у дитини проводиться генетична діагностика. Дослідження виконується строго у певні терміни. За результатами генетичних тестів жінці може бути рекомендовано медико-генетичне консультування.

Здати генетичні аналізи для вагітних у Києві за доступними цінами ви можете в спеціалізованій лабораторії Інституту Генетики Репродукції. У нас працюють досвідчені лікарі-лаборанти, а аналізи виконуються за допомогою сучасного обладнання і якісних витратних матеріалів.

Особливості генетичної діагностики вагітних у Києві

Генетичні аналізи для вагітних у КиєвіВанітна жінка повинна регулярно спостерігатися у лікаря. Фахівець може вчасно діагностувати відхилення від норми і запідозрити генетичні аномалії у розвитку малюка. В такому випадку призначаються специфічні аналізи, які допомагають виявити такі небезпечні генетичні порушення, як синдром Дауна, Патау, Дюшена, Едвардса і деякі інші.

Для аналізу проводиться забір венозної крові

Варто зауважити, що відхилення в результатах аналізів часто можуть бути пов'язані не з генетичною патологією плоду, а з так званими «акушерськими проблемами». Цю обставину має обов'язково враховувати лікар при порівнянні даних діагностики, отриманих на різних термінах вагітності.
Якщо результати генетичних тестів виявилися незадовільними, жінці рекомендується додаткове генетичне обстеження за допомогою інвазивних технологій.


Ще кілька років тому для проведення генетичних тестів у вагітної жінки потрібно серйозне і досить небезпечне втручання в організм вагітної. Лікарі проводили пункцію і виконували забір матеріалу для аналізу. Сьогодні вагітні можуть не побоюватися за власне здоров'я і здоров'я майбутнього малюка. Офіційна медицина пропонує тести без ризиків для плоду і вагітної. Більшість генетичних порушень можна виявити за аналізом крові, точність якого сягає 98%.
Під час пренатальної діагностики лікар може дати прогноз щодо народження у сім'ї дитини з вродженими патологіями та іншими генетичними порушеннями.

Скільки коштує генетична діагностика у Інституті Генетики Репродукції?

Вартість обстеження доступна для більшості вагітних. Ви можете здати необхідні тести в одній лабораторії, в комфортних умовах, без черг. Орієнтовний прайс на послуги представлений на сайті клініки. У кожному конкретному випадку складається індивідуальна програма обстеження з можливістю подальшої розшифровки результатів тесту фахівцями Інституту Генетики Репродукції.

Де здати генетичні тести для вагітних у Києві?

Генетичні аналізи, на відміну від звичайного аналізу крові, не потрібно здавати кілька разів. Їх показники не змінюються з часом, тобто генотип людини залишається незмінним. Послуги з генетичної діагностики вагітних у Києві пропонують багато клінік і центри, приватні лабораторії.

Як обрати найкращий варіант?

Варто звернути увагу на кілька ключових моментів:

  • Лабораторія повинна мати усі необхідні сертифікати на виконання генетичних аналізів, спеціалізований персонал і устаткування.
  • Участь лабораторії в програмах зовнішньої оцінки якості, які підтверджують точність результатів діагностики.
  • У лабораторії Інституту Генетики і Репродукції (www.igr.com.ua) строго дотримується технології забору матеріалу і протоколів виконання аналізів.
  • Ви можете здати аналіз в будь-який зручний час і вже через кілька днів отримати максимально точні результати.
  • Вартість медичних послуг доступна, а рівень обслуговування - найвищий.