З використанням металошукача, можна знайти давно загублені речі, серед яких можуть бути старовинні монети, золоті і срібні прикраси, а також інші вироби з металів. Металошукач є затребуваним товаром. Він знайшов своє застосування в різних промисловостях.

Залежно від особистих переваг, можна підібрати будь-яку модель, яка буде справлятися з навантаженням. Найголовніше, щоб агрегат відповідав вимогам покупця. В інтернет-магазині «Фортуна» можна замовити доступний за вартістю пристрій, з необхідним набором функцій.

Класифікація металошукачів за завданнями

Існує величезний вибір різних металошукачів, і кожна модель відрізняється від іншої деякими характеристиками. За способом використання ці прилади також можуть бути різними. В основному розрізняють такі види:

  • Грунтові - найбільш поширені. Призначені для пошуку металевих предметів в грунті. З їх застосуванням люди шукають старі монети, ювелірні прикраси та інший металобрухт.
  • Військові - застосовуються для пошуку мін на грунтових територіях. Також даний пристрій використовується археологами. Але для пошуку золота та інших дорогоцінних металів, його використовувати не вийде. Так як агрегат не реагує на ці сплави.
  • Доглядові - такі моделі призначені для обшуку людей службами безпеки. Їх можна зустріти в аеропорту, при вході в суд, в метро і інших місцях. В основному воно здатне визначити наявність великих металевих предметів. Звичайні люди також могли бачити аркові вироби такого типу в різних місцях, де потрібна перевірка.
  • Глибинні - здатні визначити наявність предмету з металу на глибині до трьох метрів. Це потужні агрегати з широкою рамкою і котушками по краях. Дані пристрої в основному використовуються археологами і рятувальниками. Звичайні люди, які люблять займатися пошуками скарбу, практично не використовують їх.
  • Магнітометри - це невеликі пристосування компактного розміру. Вони дуже чутливі і здатні без праці визначити розташування коштовностей, таких як: золото, срібло, мідь, алюміній та інших.

Якщо виникнуть труднощі з вибором, завжди можна звернутися до професійних консультантів інтернет-магазину «Фортуна». Вони допоможуть підібрати найбільш оптимальну модель за можливостями і вартості. А також розкажуть, як оформити онлайн-покупку і отримати можливість безкоштовної доставки в будь-яку точку країни.