Футболки з індивідуальними принтами можуть стати відмінним способом виділитися на фоні конкурентів. Якщо використати принт на футболках від Компанії «Пакотек», ми можемо підвищити впізнаваність нашого бренду, не вкладаючи кошти в будь-які медіа! В результаті маркетинг може виявитися дуже простим і доступним кожному. Але як зробити такі футболки?

Вибираємо рекламну футболку

Перше, що нам потрібно зробити, це вибрати правильний матеріал, на якому ми збираємося розмістити наш відбиток. Ми можемо вибрати не тільки тканину, з якої буде зшитий одяг, але і крій самої футболки. Він може бути класичним, з v-подібним вирізом чи будь-яким іншим — на ринку є безліч варіантів. Однак важливо, щоб футболка була якісною. Саме тому варто інвестувати в одяг шановного бренду. Добре пошукати місце, де можна буде знайти цей вид одягу за невисокою ціною.

Створення викрійки

Другий крок у створенні власної футболки — це, звичайно ж, розробка викрійки, яку ви збираєтеся на неї надіти. Всупереч зовнішнім виглядом, це складний процес, тому що ви повинні серйозно подумати про те, в якому напрямку ви збираєтеся просувати компанію. Варто поговорити з кимось, хто професійно займається маркетингом і зможе оцінити вашу ідею. Завдяки цьому ми зможемо бути впевнені у своєму проєкт, що підвищить впізнаваність компанії.

Технології створення принта на футболці

Є кілька технік, які використовуються в процесі створення принтів на футболках:

  • знімок екрану,
  • теплопередача,
  • гнучкий,
  • вишивка,
  • цифровий друк.

Трафаретний друк - найстаріший, дешевий і найпопулярніший метод нанесення принта на тканину. Він полягає у виготовленні шаблону з зазорами в місцях, де він повинен бути з фарбою. Після того, як фарба видавиться через зазори, її наносять на матеріал. Трафаретний друк зобов'язана своєю популярністю надзвичайної простоті та високій якості (а якість друку є одним з найважливіших питань в цій галузі). Однак метод трафаретного друку може бути збитковим в разі тиражу менше 50 наіменованій.Еще один метод створення надпечатки на футболці — це термотрансферний друк (також відома як термоперенос). Він полягає в підготовці роздруківки, її покритті клеєм і повторному нагріванні за допомогою спеціального пристрою. Відбиток, зроблений таким чином, відрізняється гарною якістю і точністю графіки. Його часто використовують, коли використовуються інші рекламні аксесуари, такі як головні убори, які мають певну форму, що перешкоджає використанню трафаретного друку. Однак графіка, виконана методом термотрансферного друку, може виявитися нестабільною і може бути пошкоджена в результаті прання або несприятливих погодних умов.