У банку важко отримати гроші в кредит, якщо вся зарплата або її частина приходить неофіційно. Фінансові компанії, навпаки, дають можливість взяти кредит онлайн на строк до одного місяця без офіційного працевлаштування. Вам навіть не доведеться приводити поручителів та залишати цінні речі в заставу.

Де отримати гроші в кредит без офіційного працевлаштування

В Україні сотні мікрофінансових організацій, які пропонують отримати швидкий кредит без довідок та поручителів. Якщо ніколи не користувалися послугами подібних установ, доведеться витратити близько години на пошук та перевірку компаній. А ще потрібно створити особистий кабінет, заповнити анкету позичальника та дочекатися рішення.

Компанія пропонує взяти кредит онлайн на сервісі https://kumo.com.ua, отримавши можливість оперативно вирішити матеріальні труднощі, здійснити давню мрію або збільшити обороти свого бізнесу. Позичальники виділяють кілька причин скористатися послугами Kumo:

 • нема потреби надавати довідки про офіційне працевлаштування та доходи;

 • нема потреби приводити поручителів або залишати цінні речі в заставу;

 • отримані кошти можна витратити як на споживчі, так і на інвестиційні цілі;

 • відповідь про можливість надання кредиту онлайн в Україні надходить протягом 15 хвилин;

 • система схвалює заявки на кредит в 92% випадків;

 • можна продовжити позику на необхідний термін, виплативши тільки нараховані відсотки;

 • компанія дотримується принципу конфіденційності, тобто інформація про отримання грошей в кредит, особисті та платіжні дані не підлягають розголосу.

В сайдбарі сайту компанії вказана юридична інформація, адреса головного офісу, свідоцтво про реєстрацію, ліцензія, номер телефону та email. Поставити питання про реєстрацію, оформлення швидкого кредиту та погашення платежів можна в онлайн чаті, іконка якого відображається в правому нижньому кутку.

Як взяти кредит онлайн без офіційного працевлаштування

Отримати кредит онлайн в Україні через сервіс мікрокредитування можна на суму від 1 000 до 10 000 гривень. Ви можете взяти гроші в кредит на термін від 7 до 30 днів. За користування позиковими коштами потрібно платити 3% на добу.

Скористатися послугами компанії на вищеописаних умовах можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. Для проходження реєстрації знадобиться мобільний телефон та електронна пошта, а для заповнення анкети – паспорт та ідентифікаційний код. Щоб отримати гроші в кредит, знадобиться активна карта будь-якого українського банку.

Якщо хочете взяти кредит онлайн в компанії Kumo, перейдіть на сервіс та слідуйте інструкції:

 1. Пройдіть реєстрацію. У формі реєстрації вкажіть номер мобільного телефону, отримайте СМС-повідомлення та введіть код з нього.

 2. Заповніть анкету. Для підвищення довіри з боку компанії потрібно детально відповісти на кожне питання, уникаючи помилок.

 3. Додайте карту. Для отримання грошей в кредит на карту потрібно вказати її реквізити, зокрема номер, термін дії та CVV-код.

 4. Подайте заявку. Виберіть суму швидкого кредиту та терміни погашення позики. На розгляд запиту від нових клієнтів потрібно 15 хвилин.

 5. Отримайте кошти. Якщо система схвалить заявку, вам залишиться перейти в особистий кабінет, підписати кредитний договір та отримати гроші в кредит на карту.

Ви можете оплачувати кредит частинами, головне – виплатити всю суму до зазначеної дати в договорі. Для погашення платежів можна використовувати закріплену банківську карту, платіжні термінали або відправлення грошей через касу у відділенні банку. Якщо будете регулярно користуватися послугами компанії, то зможете стати учасником програми лояльності зі своїми привілеями, враховуючи знижену відсоткову ставку та розгляд заявки на отримання грошей в кредит за 5 хвилин.