Шкільний стартовий набір для першокласника - це актуальна тема з якою стикаються всі батьки перед тим, як відправити дитину в перший клас. Шкільне приладдя для першокласників від інтернет-магазин шкільної канцелярії EFY  включають в себе великий список додаткових пристроїв, необхідних для початку навчання в школі.

В першу чергу знадобляться такі товари:

• рюкзак;

• пенал;

• зошити;

• олівці і кулькові ручки;

альбом для малювання;

• клей і ножиці;

• рахункові палички;

• обкладинки для зошитів і книжок.

Як вибрати рюкзак першокласнику?

Багато батьків задаються питанням, який рюкзак для першокласника підійде. В першу чергу слід звернути увагу на його виконання. Не варто приймати рішення через модного крою або улюблених дитячих казкових мотивів. Рюкзак в першу чергу повинен бути зручним і містким. Добре, якщо низ портфеля буде жорстким, а спинка - контурної.

Перед покупкою в компания EFY дитині слід приміряти рюкзак і перевірити, чи регулюється підвіска. Важливо, щоб рюкзак не був занадто важким сам по собі - слід пам'ятати, що книги, зошити та інше шкільне приладдя також збільшують його вагу.

Поговоріть з дитиною перед покупкою. Немає нічого більш демотивуючого для студента, ніж рюкзак і аксесуари, які йому не подобаються. Розкажіть про його перевагах і інтересах. Виберіть рюкзак вашого улюбленого кольору з улюбленим героєм або вихованцем вашої дитини, і ви будете впевнені, що вони будуть щасливі і горді ними користуватися.

Який пенал для першокласника найкраще?

Коли справа доходить до вибору пенала, тут дійсно можна залишити свій вибір. Однак краще рішення - пенал з відділеннями. Тоді кожної посуді знайдеться своє місце і її простіше утримувати в порядку. Тримачі для ручок саше відрізняються тим, що зберігаються в них гострі предмети (навіть самі ручки) можуть їх проткнути. Крім того, в пеналі з відділеннями легше перевірити, чи все у нас або в пеналі нічого не пропало, наприклад, олівець.

Коли справа доходить до олівця, у багатьох батьків виникає дилема, який олівець вибрати для першокласника. Найкраще, якщо це буде олівець HB, так як він найбільш популярний завдяки своїй середньої м'якості, що робить його кращим для початківців.

Де купувати канцелярію першокласнику

Канцелярія першокласника повинна бути хорошої якості, з дотриманням правил техніки безпеки і з хорошими зносостійкими властивостями. Тому рекомендуємо купувати канцтовари в профільних магазинах, які займаються даними сегментів професійно і напевно знають, що сподобається дитині і його батькам.