Від якостей встановлюваного склопакета залежать властивості всієї віконної конструкції, комфорт перебування вдома кожного члена сім'ї. І в умовах суворого клімату нашої країни особливо актуальним є здатність до заощадження тепла. У цій статті мова піде про енергозберігаючі склопакети, їх особливості, переваги і недоліки.

А замовити якісні енергозберігаючі вікна ви можете вже зараз на сайті компанії WinMart com ua!

Особливості конструкції енергозберігаючого пластикового вікна

  • i- і iM-скла. Сприяють ефективному підтримці сприятливого мікроклімату в приміщенні. Завдяки спеціальному покриттю з тонкого шару іонів металу вони працюють за принципом «термоса», утримуючи тепло всередині приміщення. Це дозволяє знизити витрати на опалення, споживання газу. iM-скла також активно відбивають сонячні промені. Це дозволяє не пересушувати повітря всередині приміщення в весняно-літній період. Вам буде комфортно знаходиться вдома в жарку погоду без постійного використання кондиціонера. Крім того, штори, оббивка меблів будуть зберігати яскравість фарб і не вигоряти;
  • заповнення камер аргоном. Цей інертний газ має більш низьку теплопровідність, ніж повітря. У ньому відсутні молекули води - основного провідника тепла. Аргоновий контур допомагає поліпшити теплоізоляційні якості всієї конструкції;
  • полімерна рама. ПВХ характеризується низькою теплопровідністю. Полівінілхлорид стійкий до негативних факторів навколишнього середовища, добре протистоїть вітровим, сніговим і іншим атмосферних навантажень.

Переваги енергозберігаючих вікон

На думку експертів, подібні моделі є системами нового покоління. Їх установка доцільна з наступних причин:

  • вони в 4 рази ефективніше, ніж конструкції з алюмінію і дерева;
  • допомагають мінімізувати витрати на кондиціонування і опалення приміщень;
  • сприяють поліпшенню шумоізоляції;
  • характеризуються високою вогнестійкістю. Конструкції не підтримують процесу горіння;
  • добре витримують зміну пір року. Можуть використовуватися в широкому діапазоні температур (-80 ° С до + 100 ° С);
  • на стеклах не утворюється конденсат. Однак важливо, щоб установку проводили досвідчені монтажники. В процесі не повинно статися розгерметизації профілю.

Перед замовленням необхідно вивчити документацію на продукцію. Оскільки скління - це довгострокове і дороге вкладення, то бажано купувати віконні системи безпосередньо від виробника. Як правило, на корпусі вікна завжди є маркування, що наноситься на скло автоматично. Тому при покупці вікон ви зможете бути впевненими в достовірності інформації.