Компанія є українським виробником насіння, при цьому їх можна придбати кожному аграрію для різних цілей, про що на https://akpadon-agro.com.ua/uk/. Спеціалізація компанії - це насіння соняшнику і кукурудзи високої якості, вони пропонуються за вигідними цінами. Компанія користується європейськими стандартами в культурі землеробства, постійно впроваджує нові технології, покращуючи якість посівного матеріалу.

Основні плюси якісного насіння

Серед переваг компанії виділяють високу якість, можливість доставки по всій Україні, а також наявність всіх необхідних сертифікатів. Основні напрямки - це селекція, вирощування високоврожайних гібридів, це доопрацювання насіння на власному сучасному заводі, а також продаж високопродуктивного посівного матеріалу. Компанія пропонує придбати насіння соняшнику, які пройшли селекцію спільно з французькою та американською компанією, також це насіння кукурудзи власне ці якісні селекції.

Головна перевага компанії-наявність власного заводу з обробки насіння, де встановлено краще сучасне обладнання датської компанії. Дана фірма працює в сільськогосподарській галузі з 1985 року. Вона вважається визнаним виробником сільгоспкультур. Завдяки передовим технологіям, новаторським підходам вийшло зробити компанію успішною, вона займає лідируючі позиції у виробництві посівного матеріалу.

Особливості обробки насіння на власних виробництвах

Агрофірма постійно збільшує площу ділянок, веде роботу з відбору високоврожайних гібридів, які стійкі до різних захворювань, до особливих кліматичних умов. Під час обробки посівного матеріалу використовуються новітні знання, величезний досвід в області насіннєвих технологій.

Все насіння в процесі виробництва проходять:

  • очищення,
  • сортування,
  • калібрування особливими стимуляторами росту.

Насіння проходять багатоступінчастий контроль, повністю відповідають стандартам, все це підтверджується сертифікатами якості. Фахівці є кваліфікованими, вони здатні проконсультувати аграріїв, при цьому компанія проконсультує вас з питань підготовки грунту, по збору врожаю, особливо враховуються кліматичні зони і склад грунту. Тільки в цьому випадку насіння будуть виростати максимально правильно, дадуть хороші результати, будуть відрізнятися врожайністю. Компанія гарантує гідні умови, можливість отримувати насіння по всій країні в ідеальному збереженні.