Наркоманію визнано однією з найгостріших проблем сьогодення, а доступність різноманітних психотропних речовин ще більше погіршує ситуацію. Вживання наркотиків негативно впливає на фізичний та психоемоційний стан людини, вона стає асоціальною, втрачає роботу, друзів, рідних людей.

Своєчасне звернення до спеціаліста, дозволяє наркозалежному повернутися до нормального життя. Пройти ефективне лікування наркоманії в Україні можна в центрі Василенко https://centervasilenko.ua/likuvannya-narkomaniyi.

Перший крок до повноцінного життя

Запорукою успішного лікування єправильна діагностика. Вона має включати в себе:

  • Консультацію лікаря нарколога, який ознайомиться з клінічною картиною та станом наркозалежного. При цьому він візьме до уваги види наркотичних засобів, які вживав пацієнт, їх дозування та термін зловживання. Це дозволить зробити висновок про стан здоров’я та скласти план подальшого обстеження.
  • Лабораторні аналізи. Їх результати дають змогу оцінити склад крові, роботу внутрішніх органів та систем, діагностувати супутні захворювання.
  • Проведення апаратної діагностики. Це дасть змогу якісно оцінити стан пацієнта та підтвердити наявні патології.

Ключові методики лікування наркоманії

Призначаючи курс лікування для наркозалежного, спеціаліст використовує наступні методики:

  • Медикаментозна терапія. Призначення лікарських засобів направлене на виведення з організму людини продуктів розпаду наркотичних речовин та формування стійкості клітин до їх дії, лікування супутніх розладів.
  • Психотерапія. Головне завдання методики полягає у виявленні та усуненні причин, які спонукали людину почати вживати наркотики. Крім цього, у пацієнта необхідно сформувати стійке негативне відношення до психоактивних речовин. Це дозволить вирішити головну проблему – попередити повернення до згубної звички в майбутньому.
  • Соціалізація пацієнта. Важливо навчити наркозалежну людину жити в соціумі. Їй потрібно порозумітися з рідними та друзями, повернутися до роботи, знайти хобі і т. д. Завдяки соціальній корекції після лікування людина вже сама не захоче повертатися до своєї згубної звички.

Центр Василенко пропонує лікування всіх видів залежностей (наркотичної, алкогольної, ігрової). Протягом 25 років тут успішно повертають залежних людей до нормального, повноцінного життя.

Відгуки про центр Василенко https://centervasilenko.ua/otzyvy доводять ефективність методик, які використовують спеціалісти для лікування наркозалежних. Тут поєднують традиційні методики лікування з не менш дієвими новітніми практиками. А в сукупності з теплим відношенням персоналу вони здатні творити справжні дива.