Процедура колоноскопії може допомогти вивчити можливі причини болю в животі, ректальної кровотечі, хронічного запору, хронічної діареї та інших проблем з кишечником. Для тих, хто бажає пройти обстеження, варто скористатися послугами фахівців. Переходьте на сайт: https://rodyna-medical.com.ua/project/kolonoskopiya-u-lvovi/,  Медичного Центру «Родина» у Львові, ознайомтеся з послугами і подайте заявку на обстеження.

Що таке колоноскопія?

Колоноскопія - це обстеження, яке використовується для виявлення змін або аномалій в товстій (ободової) і прямій кишці. Під час колоноскопії в пряму кишку вводиться довга гнучка трубка (колоноскоп). Крихітна відеокамера на кінчику трубки дозволяє лікарю бачити всю товсту кишку зсередини. При необхідності поліпи або інші типи аномальних тканин можуть бути видалені за допомогою ендоскопа під час колоноскопії. Також можуть бути зразки тканин (біопсії) для досліджень. На сайті https://rodyna-medical.com.ua/project/kolonoskopiya-u-lvovi/ Центру «Родина» є докладна інформація про процедуру.

У яких випадках необхідно пройти процедуру колоноскопії?

  • Колоноскопія - один з варіантів скринінгу раку товстої кишки. Якщо вам 50 років і старше і ви перебуваєте в групі середнього ризику раку товстої кишки - у вас немає інших факторів ризику раку товстої кишки, крім віку - ваш лікар може порекомендувати колоноскопію кожні 10 років, а іноді й раніше.
  • Якщо у вас вже виявлені поліпи, лікар може порекомендувати повторну колоноскопію для пошуку і видалення додаткових поліпів.

Як підготуватися до процедури?

  • Перед колоноскопією необхідно очистити (спорожнити) товсту кишку. Будь осад в товстій кишці може закривати огляд товстої і прямої кишки під час обстеження.
  • Прийняти проносне на ніч, або використовувати проносне як напередодні ввечері перед колоноскопією, так і вранці в день процедури.

Результати:

  • Процедура колоноскопії зазвичай займає від 30 до 60 хвилин. Колоноскопія вважається негативною, якщо лікар не виявляє ніяких відхилень в товстій кишці.
  • Колоноскопія вважається позитивною, якщо лікар виявляє поліпи або аномальні тканини в товстій кишці.

У Медичному Центрі «Родина» у Львові створено всі умови, для того, щоб обстеження і процедура проходили в комфортних умовах і безболісно.