В Україні серед вболівальників популярні не тільки змагання професійних футболістів, але і аматорів. В багатьох куточках країни проводяться змагання, які не поступаються своїм духом боротьби. У якості приклада розглянемо Києво-Святошинський район.

Наразі триває розіграш кубку. Зокрема 1 серпня пройде чвертьфінал за участю ФК «Джуніорс» та ФК «Нива». Ще одну пару 8 серпня складуть ФК «Вишневе» та SC Гатне.

Інші учасники півфіналу визначились раніше. Кудрівка Ірпінь лише в серії пенальті здолала опір ФК «Баварія» з селища Святопетрівське. У свою чергу «Сокіл» не мав проблем з СК «Білогород». Рахунок на табло – 5:2.

ірпінська команда Кудрівки

Підсумки групового етапу чемпіонату

Цього року чемпіонат проводиться в кілька етапів. Всі команди було розбито на п’ять зон по 9-10 команд за територіальним принципом. Змагання проводились в одне коло.

В Білогородському дивізіоні спостерігалась запекла боротьба. У підсумку першість виборов ФК «Баварія» з 25 заліковими пунктами. Трьома очками поступився СК «Білгород». Цікаво зазначити, що команди Білогородської громади об’єдналися разом вперше.

У Боярській зоні рівним не було SC Гатне, який фінішував у підсумку з 25 очками. СК «Забір’я» програв 6 балів. Щоправда, не зіграний ще один поєдинок, який може вплинути на розподіл місць у нижній частині таблиці. ФК «Максимум» та СК «Віннер» ще не до кінця з’ясували власні стосунки на футбольному полі. Між тим, їхній поєдинок може остаточно вирішити долю аутсайдера.

На черзі Вишнівська зона. Перше місце за ФСК «Вишня» з 24 балами. Далі розташувався СК «Прогрес» зі скромними 16 пунктами.

Серед представників Дмитрівської зони не було рівних двом командам ФК «Нива». Перший та другій склад спромоглися здобути на двох 48 очок.

Цікава боротьба розгорнулася у Ірпенському дивізіоні. Там першість поділили надвоє СФК «Сокіл» та ірпінська «Кудрівка». Клуби закінчили змагання з 22 очками.

Що вболівальників чекає попереду

Поки ще не до кінця з’ясовано стосунки стосовно майбутнього володаря Кубку Києво-Святошинського району. Попереду два чвертьфінала, півфінали, а також фінал. Без сумнівів, вболівальників чекає багато цікавого.

Є ще одна подія, яку неможна пропустити. 11 серпня відбудеться «золотий матч», який назве чемпіона Ірпінської та Гостомельської об’єднаних територіальних громад. Усі крапки над «і» поставлять «Сокіл» та «Кудрівка». Місцем для поєдинку обрано село Михайлівка-Рубежівка.

Джерело https://kudrivka.com.ua.