Хостинг - одна з найпоширеніших послуг в мережі інтернет. В цьому немає нічого дивного, оскільки кожен сайт в інтернеті є доступним для всіх бажаючих цілодобово саме тому, що власник використовує хостинг, який характеризується наданням вільного дискового простору. Простір на диску сервера використовується замовниками хостингу для розміщення сайтів, причому разом з усіма їх елементами, починаючи від сторінок HTML і закінчуючи відеороликами та фотографіями. Також хостинг-провайдери надають ще й масу супутніх послуг, що дозволяють полегшити і розширити можливості управління інтернет-проектом за невелику вартість хостингу для сайту.

Хостинг від хостингу може серйозно відрізнятися, тому вам будуть корисні поради на тему того, як вибрати якісний хостинг.

1. По-перше, провайдер, що надає безкоштовний хостинг, робить це аж ніяк не безоплатно. Якщо для свого проекту вибрати такий хостинг, то провайдер буде ставити потрібну йому рекламу. Природно, це негативно вплине на відвідуваність. Ось чому від безкоштовного хостингу потрібно відмовитися в першу чергу.

2. Те, що провайдер надає платний хостинг, ще не говорить про те, що це якісні послуги. У зв'язку з цим ми радимо вивчати відгуки про кожну окрему компанію. Якщо компанія надає неякісні послуги, то про це повинно бути розказано колишніми клієнтами. Відсутність відгуків - теж не дуже хороший знак. 

3. Щоб вибрати якісний хостинг, бажано звертатися в більш-менш досвідченіші організації, які надають ці послуги. Якщо компанія нова, то хостингові послуги можуть виявитися і не дуже якісними.

4. Бажано, щоб провайдер давав можливість спробувати хостинг в справі. Якщо пробний період не надається, то краще для початку замовити хостинг на дуже малий термін, щоб переконатися в якості послуг і надійності самого провайдера.

5. І останнє, щоб вибрати якісний хостинг, потрібно знати про те, які саме функції і технічні ресурси хостингу вам потрібні. Не можна замовляти хостинг тільки виходячи з ціни, оскільки для кожного інтернет-проекту потрібні свої функціональні можливості, потрібні певні ресурси. Необхідно заздалегідь написати всі параметри, що вимагаються для успішного запуску проекту і подальшого надійного його функціонування.

Вибір хостингів у нас величезний. Що ж стосується вартості хостингів, вона досить прийнятна для звичайних людей із середньою зарплатою, тому звертайтеся до нас!