Залишилось не багато часу, коли у свої природні права вступить осінь. А це означає, що дуже скоро перед кожним з нас постане питання, як вберегти взуття від шкідливого впливу вологи, бруду тощо. Адже кожна людина рано чи пізно стикається з проблемою промокання взуття. І вартість пари особливої ролі не грає. Мало того, що це призводить до псування взуття, промокання взуття може мати й серйозні наслідки й для здоров’я власника. Проте існує дуже простий й дієвий спосіб – використання спеціальних засобів по догляду за взуттям. Серед них, найбільш популярний серед споживачів, гідрофобний спрей для взуття. Він забезпечить надійний захист для взуття з будь-якого матеріалу від води, бруду, а також різноманітних шкідливих домішок, яких так багато на вулицях. Використовуючи захисний спрей:

  • можна значно подовжити термін служби взуття;
  • наносити засіб можна декілька раз, або навіть один раз у сезон. Цього достатньо для повноцінного захисту взуття;
  • спростити догляд за взуттям, адже бруду буде значно менше;
  • можливість запобігти появі раптових брудних плям;
  • незважаючи на кількість нанесення захисного захисту, колір та повітропроникні здібності та інші властивості взуття залишаються незмінними;
  • бути впевненими, що у негоду ноги будуть завжди сухими;
  • зекономити час та кошти на купівлю нового взуття.

Найчастіше гідрофобні засоби по догляду за взуттям виготовляються у вигляді спрею. Він зручний та легкий у використанні, адже для надійного захисту упродовж усього сезону найчастіше необхідно нанести засіб лише один раз. Для цього слід розпорошити спрей на суху та чисту поверхню взуття та дати час йому просохнути. За цей час буде створена невидима захисна плівка, яка також запобігає корозії.

Використання гідрофобного спрею для взуття на початку сезону гарантує зберігання його охайного вигляду протягом усього періоду використання. І не потрібно буде купувати нове взуття.

Обираючи той чи інший засіб слід враховувати те, для чого він потрібен. Наприклад, для того, щоб захистити взуття, що використовується у міських умовах та туристичному поході потрібні різні види захисту. Також слід поцікавитися особливістю матеріалу з якого виготовлена пара.

Чому слід купувати спеціальні засоби заздалегідь?

По-перше, тому, що погода може змінитися раптово. Якщо сьогодні яскраво світить сонечко, то завтра не виключена сильна злива, ба навіть з градом. Восени та навесні у нашій країні найчастіше довготривалі дощі, а взимку сніжні дні перемежовуються з відлигою. Тож головними ворогами взуття практично кожного сезону є – волога, бруд, спеціальні реагенти. Через їх агресивний вплив часто трапляється так, що нова пара ледве-ледве витримує лише один сезон, хоча планувалося носити її не один рік.

Інтернет-магазин засобів захисту для одягу та взуття NanoMarket пропонує своїм покупцям широкий вибір засобів для захисту взуття зі шкіри, замші, нубуку, велюру, текстилю та штучних матеріалів. Усі засоби абсолютно безпечні для людини та навколишнього середовища.