Для нагріву, індукційні плити використовують вихрові струми, впливаючи не на посуд, а на її вміст. Це сучасний і безпечний спосіб, який користується великим попитом, але у таких плит є одна особливість, посуд повинен бути відповідний. Якщо ви любите варити каву в турці, то це можна зробити і на індукції. Головне, тільки правильно підібрати посуд, а зробити це можна на сайті "Всі ціни Києва".

Gipfel 8128

У турки зручний носик та ручка доповнюють її ергономічну форму. Надійне кріплення ручки гарантує безпечне використання. Перевагою турки є її сумісність з великою різноманітністю плит. Обсягу в 390 мл буде досить на кілька чашок еспрессо. Основний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 з товщиною стінок 1 мм. Ви можете порівняти ціни на турки https://vse.ua/ct/8113/ використовуючи агрегатор цін Vse.ua.

  • обсяг - 390 мл
  • матеріал корпусу і ручки - нержавіюча сталь;
  • підходить для газових, електричних, індукційних, склокерамічних, чавунних та галогенних плит

Середня ціна - 551 грн.

Korkmaz A1208 Orbit

Корпус моделі виконаний з висококласної Cr-Ni нержавіючої сталі марки 18/10. Для зручності використання, турку оснастили ергономічною ручкою з бакеліту, що не нагрівається. Навіть після тривалого використання, поверхня збереже свій відполірований до блиску корпус. Матеріал корпусу легко протистоїть механічним і температурним впливам та є повністю безпечним для приготування їжі.

  • турка на 4 чашки;
  • матеріал корпусу - нержавіюча сталь, бакелітова ручка;
  • підходить для газових, електричних, індукційних і склокерамічних плит

Середня ціна - 327 грн.

Fissman 3312

Турка для варіння кави виготовлена ​​з нержавіючої сталі. В конструкції використовували тришарове капсульне дно, завдяки якому нагрів здійснюється рівномірно. Продумана форма гарантує зручне і просте приготування ароматного напою. У відполірованих до блиску стінок високі гігієнічні властивості. У процесі приготування кави, стіни не окислюються, а після використання турку легко вимити.

  • обсяг - 670 мл
  • матеріал корпусу і ручки - нержавіюча сталь;
  • підходить для газових, електричних, індукційних і склокерамічних плит

Середня ціна - 512 грн.

Висновки

Більшість турок для індукції зроблені з нержавіючої сталі. Головне при виборі - переконатися що на її дні немає вм'ятин. Також рекомендується змінити посуд, якщо ви деформували його в процесі експлуатації. Через дефекти "замикання ланцюга" буде гірше нагрів.