У будь-яких романтичних стосунках настає момент, коли відбувається перша близькість. Дехто ніяковіє від цієї думки, а дехто не в змозі дочекатися моменту.

Сумісно з експертами компанії “Дюрекс” ми підготували кілька корисних порад, аби перший секс був класним та запам’ятався на довгі роки.

Він хвилюється

Кожна пара дістається моменту першої близькості за різний проміжок часу та у різному місці. Це може статися раптово або заплановано після романтичного побачення з вечерею та вином. В цьому разі краще підготувати кімнату для найсолодшого десерту: свічки, музика, пелюстки троянд - все що забажаєте.

Не поспішайте, приділіть достатньо часу прелюдії. Пам’ятайте: чоловіки вперше з новою партнеркою хвилюються не менше, ніж жінки, тому іноді виникає затримка з ерекцією. Тож жінка може допомогти партнерові та зробити мінет, щоб розпалити пристрасть.

До речі, у блозі на офіційному сайті Durex описані 5 секретів оральних пестощів, які точно оцінить ваш новий кавалер.

Посилений захист

Не має значення, скільки часу ви були знайомі до першого разу, інтим має бути захищеним. Максимальний захист забезпечують бар’єрні контрацептиви від “Дюрекс”.

Зокрема, кондоми Extra Safe, які найбільше підходять для перших спроб близькості. Вони товщі за звичайні кондоми, проте гарантують найбільший захист під час статевого акту. Це дозволить вам розслабитися, відпустити тривогу та отримати максимум задоволення, бо кондоми використовують не лише для захисту від небажаної вагітності, але й як найефективніший засіб захисту від статевих інфекцій та хвороб.

Надалі постійні партнери можуть вибрати інший різновид кондомів та почергово експериментувати з ними, адже презерватив необхідний ще й для максимізації задоволення.

Додаткова змазка

Лубриканти варто використовувати кожен раз під час інтиму, а під час першого статевого акту з новим партнером і поготів. Змазка компенсує нестачу природного зволоження, додає приємних відчуттів, сприяє легкому ковзанню та проникненню у різних позиціях.

Аби не перейматися через сухість та запобігти мікротравм на слизовій, обов’язково покладіть поруч із пачкою кондомів флакончик Durex Play Feel.

Пози для першого сексу

Вибір позицій залежить від уподобань обох партнерів та деякі звичні для жінки пози можуть виявитися незручними. Все залежить від того, якого розміру статевий член у партнера. Інтимна близькій ні в якому разі не має завдавати болю.

Тож, якщо ви відчуваєте больові відчуття, скажіть про це партнерові. Змініть позицію чи припиніть рухи. З часом кожна пара знаходить для себе найрезультативніші та найприємніші пози та їх комбінації. Якщо романтичні стосунки матимуть продовження, звісно.