Виконання будь-якої роботи залежить від того наскільки добре спланований тайм-менеджмент, проставлені завдання, заздалегідь продумані дії та цілі. Окремим фактором можна виділити організацію простору на робочому місці, впорядкуванні інструментів, записів, заміток та інших паперових носіїв.

На фоні масового переходу на дистанційну роботу в умовах локдаунів останніх півтора років та загального розвитку інституту фрілансу в Україні для кожного окремого працівника організація свого робочого простору в офісі та особливо вдома має якщо не вирішальний, то вагомий вплив на ефективність робочих процесів.

Компанія Corky пропонує рішення для наведення порядку в паперових носіях інформації. У в нашому інтернет-магазині можна купити коркову дошку для кріплення нотаток, записів, заміток, планів, фото та іншого за допомогою канцелярських кнопок.

На фоні інших наші коркові дошки виділяються:

  • Товщиною. Зазвичай коркові дошки представлені на ринку мають товщину в декілька міліметрів. В тому числі сама товщина корку складає 1-2 мм. У нас же тільки коркове покриття має товщину 5 мм., а дошка в цілому 8-9 мм!
  • Якістю. Ми не використовуємо тонкий та дешевий корок, як вже було зазначено вище, а в якості підкладки використовується не картон як у звичайних дощок, а МДФ-плита товщиною 3 мм. Таким чином коркова дошка є в рази міцнішою і відмінність від інших видно неозброєним оком.
  • Довговічністю. Завдяки якості матеріалів коркові дошки від виробника Corky можуть служити по 10 років і більше.
  • Ефектністю. Ми використовуємо нестандартні форми дощок та процедуру їх виготовлення. Ви можете придбати збірну коркову дошку шестикутної форми, квадратні дошки та дошки стандартних розмірів. Важливо, що всі дошки не мають рамок, а тому пасують до будь-якого інтер'єру і дійсно виділяються на фоні інших своїм зовнішнім виглядом.
  • Універсальністю. Коркову дошку Corky можна використовувати як в офісі, так і вдома, як для робочих завдань, так і на кухні для рецептів, в дитячій кімнаті для малюнків, чи навіть біля входу для зберігання списку справ.

Знаходьте формат коркової дошки, що підходить саме вам в інтернет-магазині Corky та замовляйте з доставкою у відділення Нової пошти чи додому по всій Україні.