Бажання подорожувати комфортно і недорого можна здійснити. З недавнього часу великим житловим комплексам стали складати конкуренцію невеликі готелі. Що таке міні-готель і чим він відрізняється від свого максі-побратима. Таку назву отримали невеликі готелі, в яких номерний фонд складається з 15-50 одиниць. У великих містах ця цифра виростає до 100. У невеликих населених пунктах скорочується до 5 номерів.

Замовити номер в кращому міні-готелі Трускавця Дворик Лева ви можете за посиланням https://dvoryk-leva.com.ua/uk/hotel!

Місце міні-готелів в класифікації готелів

Невеликий готельний комплекс може розміщуватися в одній квартирі, але це не захистить його від класифікації, передбаченої законодавством. Найчастіше можна зустріти невеликі готелі, що мають від 2 до 4 зірок, менше ймовірності опинитися в без- або п'ятизірковому. Такі місця для проживання можна зустріти у великих і дрібних містах. Їх велика концентрація відзначається в історичних і туристичних районах міста. Малий бізнес в сфері надання житла процвітає там, де багато приїжджають або відпочиваючих.

Переваги міні-готелів

Що значить міні-готель і які послуги можна отримати в його стінах. Незважаючи на невелику зірковість, вони досить зручні і комфортні. Опис міні-готелів дозволяє виділити ряд їх суттєвих переваг перед великими житловими комплексами.

  • Невеликі габарити приміщення не дозволяють приймати багато гостей, тому атмосфера складається спокійна і камерна. Мандрівники з дітьми віддають перевагу такому відпочинку без галасливих сусідів.
  • До кожному гостя індивідуальний підхід, так як адміністратор знає всіх, включаючи побажання і переваги.
  • Гідний рівень сервісу, зручне розташування і набір стандартних послуг за доступною ціною - додатковий плюс проживання.
  • В описі міні-готелів можна часто побачити значущі об'єкти інфраструктури: басейни, зони для барбекю, майданчики для відпочинку. Номери категорії люкс і напівлюкс оснащені всім необхідним для проживання. Вони комфортні і підвищують статус комплексу.
  • У таких затишних куточках є загальна кухня, де можна приготувати їжу. Також свої послуги надає кафе, де виставляються «шведські столи» на сніданок з великою різноманітністю страв.

Поняття міні-готель давно не асоціюється з поганим сервісом. Щоб завоювати довіру і любов гостей, всій команді треба добре потрудитися. Потік туристів в великі житлові комплекси не припиняється. Вони працюють за попереднім бронюванням і завжди заповнені. Щоб домогтися такого результату, невеликі готелі створюють для своїх гостей всі умови, напрацьовують базу постійних клієнтів. Основною їх перевагою, крім доступної ціни, є домашня атмосфера, тепло і затишок.