Прикраси вражають своєю різноманітністю. Вироби прекрасно доповнюють образ, підкреслюючи оригінальність та неповторність свого власника. До того ж саме ювелірні вироби надають образу завершеного виду. Каталог сучасного магазину включають різні прикраси, які можна підібрати на свято чи кожен день.

Каучуковий шнурок зі срібною застібкою 3 мм 000117853

Серед прикрас є недорогі та функціональні вироби – ювелірний шнурок https://zlato.ua/uk/f-shnurky/. Просту прикрасу широко використовують чоловіки, жінки та діти. Шнурок на шию із натуральної шкіри чи каучуку використовують, як правило, для носіння прикрас із сакральним значенням. Стилісти Злато рекомендують використовувати даний ювелірний елемент також в якості додаткового декоративного елементу.

Поєднання ювелірного шнурка та стилю

Шкіряний, шовковий чи каучуковий шнурок з дорогоцінними вставками шикарно підходять всім людям, незалежно від статі та віку. З давніх часів такі прикраси використовували в якості оберега, сьогодні ж це модний тренд любого гардеробу.

Шнурок на шию дуже полюбляють молоді люди, адже він:

  • Ідеально комбінується з будь-якою підвіскою або натільним хрестиком. При складанні ансамблю варто використовувати предмети, виготовленні із однакового металу.
  • Прекрасно підходить для маленьких дітей. Шнурок багато батьків купують для того, щоб діти носили сакральні предмети з комфортом.
  • Має високі функціональні характеристики. Шнурок для шиї із шкіри чи іншого матеріалу стійкий до розтягування чи розриву.
  • Універсальний. Прикрасу можуть носити як жінки, так і чоловіки в офісі, на відпочинку чи вечірці.

Для того, щоб шнурок на шию радував око максимально довго рекомендується відповідально підійти до вибору. Стилісти радять для масивних прикрас, хрестів та ладанок вибирати біль товсті основи, наприклад, плетені шнурки. Для витонченого підвіса прекрасно підійде класичний варіант, а от для людей, які активно проводять час розкішно підійде каучуковий елемент ювелірного гардеробу. Ця різновидність основи вирізняється еластичністю та надійністю. Навіть при необережному поводженні такий виріб не розірветься.

Шнурок із каучуку і срібла з позолоченою застібкою 000122444

Шовкові шнурки експерти zlato рекомендують купувати для самих маленьких модників та модниць. Така основа під хрестик бережно відноситься до ніжної дитячої шкіри, не викликає алергію. До того ж вартість ювелірного шнурка невелика. Саме оптимальна вартість дозволяє купувати прикрасу в якості подарунку на таїнство хрещення.