Смерть близької людини завжди є великою втратою для родичів і друзів покійного, а ритуальні послуги завжди виявляються дуже витратною статтею. Після поховання найбільш витратним заходом є вибір і установка пам'ятника-надгробка.

Замовити пам'ятники з граніту ви можете за посиланням https://spokij.com.ua/pamyatnyky/!

Для початку Вам потрібно знати, що будь-який пам'ятник повинен виражати найбільш яскраві риси покійного. Так, наприклад якщо покійний був військовим, то на пам'ятнику можуть бути розміщені зірки або інша військова атрибутика.

Наступним найбільш важливим лагом майбутнього пам'ятника є вибір матеріалу. Кращим матеріалом для пам'ятників на сьогодні є граніт - це дуже твердий природний камінь, який дуже довго зберігає свій колір і спочатку задані майстром форми.

Далі на виготовлений пам'ятник потрібно нанести фотографію, дати життя і епітафію - все це наноситься на пам'ятники гравіюванням в майстерні, яка виготовляє пам'ятник. Фотографія може бути нанесена як гравіюванням безпосередньо на гранітний камінь (надгробок) так і установкою на пам'ятник кольорової фотографії в формі овалу. Епітафія - це напис, що наноситься на пам'ятник у формі віршів, може бути виконана як простим гравіюванням таки гравіюванням з нанесенням золотої фарби.

Важливо відзначити те, що вибір надгробку це не просте завдання і в будь-якому випадку Вам доведеться скористатися допомогою консультантів та менеджерів з продажу пам'ятників. Замовляти виготовлення пам'ятного надгробка найкраще взимку, так як взимку пам'ятники завжди дешевше, ніж влітку, це відображає сезонність даного бізнесу, таким чином в зимовий час можна виготовити надгробок на 20% дешевше, ніж влітку. Так само важливо відзначити, що придбаний пам'ятник можна зберігати на складі виготовлювача аж до літа - безкоштовно.

Встановленням пам'ятників зазвичай займаються все ті ж фірми, які займаються їх реалізацією. Установка може проводитися в будь-який час в період від ранньої весни до пізньої осені. Взимку встановлювати пам'ятника не рекомендується тому що при установці пам'ятника в мороз по весні вони можуть крениться.

Після установки пам'ятного надгробка на цвинтарі слід виконати благоустрій могили з установкою огорожі і клумби. Установкою клумб займаються зазвичай близькі покійного або спеціально для цього найняті люди. Ви також можете скористатися послугами індивідуальних підприємців, які займаються як благоустріїм могил на кладовищах, так і подальшим доглядом за могилами.