1. Отримуємо нові знання

"Хто володіє інформацією - той володіє світом" - ця фраза, сказана Натаном Ротшильдом у день, коли він заробив 40 мільйонів фунтів за 10 годин, залишається актуальною і донині.

Нові знання в освоєнні будь-чого нового, особливо у вивченні англійської мови, подібні до алмазів, їх складно дістати або придбати, але вигода від витрачених зусиль очевидна.

Знання мов несе цінність не тільки саме по собі, воно так само відкриває вам безліч дверей, які до цього були зачинені.

Перевірити рівень вашої англійської ви можете за посиланням https://www.englishdom.com!

2. Тренуємо мозок

Вивчення мови корисне з погляду нових знань, засвоєння нової інформації допомагає розвивати взаємозв'язку між нейронами. Таке тренування дозволяє нарощувати силу мозку, як будь-якого іншого м'яза. Підсумком стануть швидші розумові процеси, полегшений процес прийняття рішень, вміння вибудовувати довгі асоціативні ланцюжки і, звичайно, чудова пам'ять. Насправді це означає значне розширення ваших можливостей навіть у тих областях, де ви взагалі не очікували.

3. Розвиваємо мислення

Коли людина починає відвідувати вступний курс англійської мови, або будь-якої іншої, у її голові починає будуватися нова семантична система. Вибудовуючи ієрархію граматичних конструкцій і ланцюжка слів, людина вчиться сприймати знайомі поняття зовсім інакше. Різні мови, залежно від рис культури, історії, поширення, мають свої особливості, що знаходять відображення в словах, ідіомах, приказках та семантичних конструкціях. Вивчаючи мову, Ви вбираєте ці особливості разом з ним та розширюєте свої межі.

4. Будь у курсі подій

Для того, щоб завжди розуміти що і як діється у світі - мало знати лише одну рідну мову. І річ не лише в інформаційній війні, яку ведуть між собою різні держави. Справа в тому, що найпередовіша і найважливіша, та й просто цікава інформація найчастіше з'являється англійською мовою. Вивчаючи мову, ви, тим самим, відкриваєте собі доступ до величезної кількості нових джерел, відмінних від тих, до яких ви звикли. Розширюючи своє інформаційне поле, набагато легше орієнтуватися у потоці важливих та цікавих подій.

5. Професійне зростання

Звичайно, не в кожній компанії чи роботі є потреба у знанні англійської. Однак, навіть не застосовуючи мову щодня, ми постійно виявляємо в ній необхідність. Як мінімум, під час роботи на комп'ютері. Систематична помилка або неадаптований інтерфейс - все це може поставити в глухий кут будь-кого, хто не знайомий хоча б з азами англійської мови.