Уявіть ситуацію, коли у вас буде важкий трудовий день в окопах на дачі, але з вами їдуть діти і їх потрібно чимось зайняти. Або ви молоді, енергійні та сповнені сил, збираєтеся відпочити з друзями у заміському будинку чи на природі. Як розважити людей? Звісно ж, стрибками на власному батуті.

Цікавить, який батут кращий відгуки? У такому разі вам варто ознайомитися з інформацією, представленою на сайті zhelezzo.ua!

Батут - це відмінний засіб не тільки повеселитися і зайняти дітей, а й дати фізичне навантаження своєму тілу, яке можна порівняти з багатокілометровим кросом. А ще стрибки на батуті корисні тим, кому заборонено біг, бо не дають такого забійного навантаження на колінні суглоби. Міцні м'язи ніг, спини та гарний настрій на весь день — він того вартий. Але як вибрати правильний батут, щоб був досить міцним і добре пружинив, без ризику вирушити у незапланований політ?

Які бувають батути та як їх розрізняти

Виробники передбачливо поділили батути на різні класи. Наприклад, дітям дошкільного віку на батутах для дорослих буде не так цікаво, оскільки під їхньою вагою поверхня буде слабо пружинити. Якщо ж роздратований дорослий спробує стрибнути на надувний манеж для малюків, то гучна бавовна покладе край веселощам, тому батути розділені на кілька видів.

Класичні батути - являють собою натягнуте на міцну раму стрибкове полотно. Простіші фітнес-версії не оснащені сітчастою огорожею та мають невеликий діаметр. Спортивні батути набагато більші за діаметром і дозволяють виконувати різні акробатичні трюки. Найпопулярнішими вважаються виносні батути для розваг: вони мають захисні сітки та інші особливості конструкції.

Надувні дитячі батути - зручні та легкі вироби, які у будь-який момент можна швидко привести в бойову готовність або скласти та прибрати у дальній кут. Незважаючи на простоту, такі батути досить міцні і витримують всі витівки дітей. А ще вони святково виглядають.

Надувні манежі – для найменших. Купивши такий для свого малюка, можете бути спокійними за його безпеку. Жодних твердих кутів і випадкових пагонів. Дитина з радістю гратиме у яскравому манежі, а спеціальні огорожі захистять його від подорожей. Крім цього, в подібних манежах є спеціальні ручки, на які малюк зможе спиратися, коли вчитиметься вставати і ходити. Часто виготовлені у вигляді будиночків, замків та химерних фігур.