Вибір підрядника, який буде робити ремонт під ключ Львів – непроста задача, адже результати цієї роботи повинні відповідати не тільки Вашим очікуванням, а й нормам техніки безпеки. Крім того, будівельно ремонтні роботи повинні виконувати майстри із досвідом, які точно знають технологію монтажу, особливості експлуатації тих чи інших приміщень. Таку роботу не варто довіряти приватним майстрам, досвід та кваліфікація яких невідомі та сумнівні. Якщо хочете, щоб майстри по ремонту квартир Львів перетворили Вашу оселю на оазис комфорту та функціональності, довіряйте лише професіоналам.

Як зробити ремонт в квартирі? Скільки це буде коштувати?

Компанія «Добрий Ґазда» як досвідчений спеціаліст не тільки виконає ремонт квартир Львів, ціни на який складають 5500 грн./м2 від площі квартири, а й:

  • Розробить дизайнерський проект, продуманий до деталей – в результаті кожен сантиметр Вашої будівлі буде функціональним, комфортним та сучасним.
  • Підбере та доставить високоякісні матеріали (які входять у вартість послуг). Завдяки тому, що фірма займається ремонтом з 1998 року, Ви можете бути впевнені в відсутності націнок та скритих платежів. Розгалужена структура постачальників дозволяє швидко і вигідно закупити будь-які обсяги матеріалів.
  • Виконає в строк та дотримуючись технології всі внутрішні будівельні та ремонтні роботи.
  • Підпише договір на виконання ремонтних робіт з гарантією на виконані роботи на 12 місяців.

З переліком робіт та прикладами завершених об’єктів можна ознайомитись на сайті. Всі деталі співпраці, строки ремонту квартир під ключ у Львові, та ціни на додаткові послуги можна дізнатися під час консультації зі спеціалістом.