Навчальний рік у розпалі, тож у нас є кілька нових функцій, розроблених спеціально для освітньої спільноти. Дізнайтеся, як купить Zoom щоб покращити роботу в класі, спростити планування уроків та спростити адміністрування облікового запису Zoom за допомогою наведених нижче функцій.

Підвищення залучення класу

Для вчителів, які використовують Zoom для гібридного або змішаного навчання, ми підняли улюблені функції на новий рівень і додали нові можливості, які допоможуть вам керувати класом і оптимізувати робочий процес.

Збережіть пропускну здатність, зупинивши вхідне відео

Вчителі, якщо ви боретеся з низькою пропускною здатністю, нова функція Incoming Video Stop дозволяє миттєво відрізати вхідні відео канали інших учасників зустрічі, замінюючи їх зображеннями профілю учасника. Ця функція впливає лише на ваш погляд, а не на інші, і не вимикає вашу камеру. Учні все одно бачитимуть ваше відео та все, чим ви ділитеся, а також відео інших людей у ​​класі.

Ця функція також важлива для студентів, які відволікаються світлом, мерехтливими зображеннями або навіть візуальними візерунками, такими як смуги. Ця функція дозволяє їм робити швидку візуальну перерву, коли їм це потрібно. Її можна ввімкнути в меню налаштувань відео Zoom, а потім активувати за допомогою меню «Перегляд» під час зустрічі.

Усуньте відволікання за допомогою режиму фокусування

Режим Focus Mode, представлений на початку цього року, був розроблений для цифрового навчального середовища. Якщо його ввімкнено, це дає змогу вчителям переглядати відео всіх учнів, щоб контролювати клас. Однак учні можуть бачити лише співорганізаторів та власний відео канал, а не інших студентів. Це допомагає учням зосередитися на собі, не відчуваючи збентеження, вмикаючи камеру або відволікаючись на те, що роблять їхні однолітки.

Залучайте своїх студентів до покращення опитування

Опитування – це чудовий спосіб зацікавити студентів, перевірити розуміння теми і навіть зробити швидкі оцінки. Ось деякі функції, які дозволять вам зробити ще більше з опитуваннями:

  • Більше типів запитань - розширені параметри опитування дозволяють додавати запитання, відповідати, та заповнювати порожні поля тощо.
  • Формат вікторини - перетворюйте свої опитування на вікторини, вибираючи правильну відповідь на кожне запитання. Ви можете показати учасникам, скільки відповідей правильних після завершення вікторини, або ви можете поділитися результатами вікторини.