До вибору фурнітури, незалежно про який вид меблів мова йде, завжди потрібно підходити дуже відповідально. Ціна, естетичність, звичайно, грають свою роль, але на першому місці завжди має бути якість. Мало толку від гарної ручки, яка весь час ламатиметься і відпадатиме. Якісна та надійна меблева фурнітура не тільки виконуватиме свої основні функції, але й позбавить частого ремонту та заміни цих важливих предметів меблів. При виборі важливо приділити увагу ще й таким аспектам:

  • функціональність;
  • зручність встановлення;
  • дизайн;
  • міцність.

Не менш важливо звернути увагу на виробника. На жаль, не всі сучасні компанії пропонують продукцію з оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Вигідно придбати якісну мебелеву фурнітуру та плитні матеріали можна на https://tomek.lviv.ua/!

Якому виробнику меблевої фурнітури віддати перевагу

Щоб комплектуючі служили протягом багатьох років та робили це якісно, ​​варто звернути увагу на вироби відомих компаній. Як показує практика, саме комплектуючі компаній, що є лідерами на ринку фурнітури, стануть чудовим виходом для тих, хто хоче отримати високоякісні доповнення до меблів.

Рекомендації щодо вибору фурнітури для меблів

Сучасна індустрія з виробництва комплектуючих для меблів не стоїть на місці, на ринку з'являються нові елементи і деталі, асортимент яких поповнюється без зупинки. Виробники меблів відзначають, що вибираючи комплектуючі для меблів, наприклад в інтернет-магазині tomek.lviv.ua, варто дотримуватися деяких рекомендацій, які вплинуть на довговічність механізмів:

  • потрібно враховувати, що шурупна стяжка не дозволить кілька разів монтувати та демонтувати виріб;
  • для меблів з ДСП та ДВП не варто використовувати рояльні петлі. У цих випадках краще вибрати петлі з чотирма шарнірами. Це з тим, що це механізми здатні витримати дуже багато циклів відкриття/закриття. До того ж двері ніколи не провиснуть;
  • вибираючи напрямні для ящиків, варто серйозно поставитися до вибору їхнього типу.

Кухонна фурнітура

В даний час на ринку представлений величезний вибір фурнітури для кухонних меблів. Основні елементи - це петльова група, меблеві ручки для кухні, напрямні для ящиків, комплекти ящиків з плавним доведенням, кріпильні елементи і багато іншого. Основним і головним завданням даної фурнітури є здатність витримувати інтенсивні навантаження при експлуатації зі збереженням їх працездатності в незмінному вигляді.