З наближенням свят багато людей все частіше задають питання: вибрати штучну чи живу ялинку? Хоча живе дерево, безперечно, здатне створити в будинку неповторну атмосферу, штучне дерево також має безліч переваг і ні в чому не поступається своєму натуральному аналогу. Ви зацікавлені у покупці штучної ялинки? Купити штучну ялинку на сайті: https://rattwood.com/shop/shtuchni-yalynky/, компанії виробника Rattwood, де представлені штучні ялинки у різноманітності видів. Тут ви знайдете найрізноманітніші ялинки 180 см, та навіть штучні ялинки 220 см і вище, а також штучні сосни, які максимально відповідають зовнішньому вигляду живих дерев. Вибір за заданими параметрами полегшує покупку.

Чому варто купити штучну ялинку?

  • Штучні ялинки – це насамперед надзвичайно зручна альтернатива. Вони завжди зелені, не мають колючих голок і не втрачають їх, не вкриті смолою, до якої може прилипати пилюка. Більше того, правильно підібрана якісна ялинка може служити довгі роки. До інших переваг цього варіанта можна віднести, як правило, меншу вагу в порівнянні з натуральними деревами, хоча не можна забувати, що штучні також можуть досягати справді більших розмірів. Штучні ялинки майже не вимагають догляду.
  • Штучне дерево часто є найкращим рішенням для будинків з маленькими дітьми або домашніми тваринами. Також важливо, що можна запросити навіть найменших членів сім'ї прикрасити штучну ялинку, не боячись отримати травму чи вколотись голками.
  • Ще однією перевагою штучних дерев є те, що вони продаються з усім необхідним для встановлення набором - підставкою або спеціальною опорою. Ялинки цього типу також дуже міцні, до того ж їх легко збирати, розбирати та зберігати. Прихильники штучних ялинок часто вважають, що, незважаючи на використання пластику, таке дерево екологічніше, оскільки не потребує обрізки живих хвойних дерев.

Переваги покупки в компанії Rattwood:

  • Зручний каталог за категорією з описом та фото виробів. У пропозиції багато моделей ялинок, які практично ідентичні найпопулярнішим видам хвойних дерев, і в той же час їхній розмір дуже легко адаптується до декору будь-якого простору.
  • Широкий ціновий діапазон.
  • Зручний спосіб оплати.
  • Доставка по країні.

Компанія пропонує широкий асортимент виробів за дуже привабливими цінами, забезпечуючи при цьому високу якість послуг. Скористайтеся перевагами та оформлюйте замовлення прямо зараз. На вас чекають кращий сервіс та обслуговування.