Засоби масової інформації, це невичерпне джерело знань, завдяки яким, сучасна людина має змогу орієнтуватись в суспільстві, формувати свою думку і робити відповідні висновки і поступки. Дуже важливо мати джерело правдивих, актуальних і об’єктивних новин. Саме таким джерелом, можна вважатиMukachevoTodayhttp://mukachevo.today/.

Рік від стрілянини в Мукачево

Пройшов рік, від трагічних подій, які заставили говорити всю Україну, і не тільки, про невеличке місто на Західній Україні.

На окраїні Мукачева, під час зустрічі депутата Михайла Ланьо та командира 1-го запасного батальйону «Правого сектора» Романа Стойки, відбулася перестрілка. В результаті якої, загинули люди.На місце події прибули і правоохоронці, але їм не вдалось зупинити конфлікт. В результаті бійці «Правого Сектору» прорвали оточення і зникли в гірських лісах. Була організована  операція перехвату, з залученням техніки та спецпризначенців, але результату вона не дала.

До цих пір не найдені винуватці цих подій, не встановлено причину цього конфлікту.

Але по словам Геннадія Москаля, жителям області, нічого не загрожує, озброєних бійців «Правого сектора» на території області немає, влада контролює ситуацію і має всі можливості, щоб запобігти, будь яким озброєним конфліктам.

 

Мукачеве  знову в епіцентрі освітнього скандалу.

По словам очільника Закарпатської області, Геннадія Москаля, адміністрація трьох мукачівських профтехучилищ, вирішила скоротити набір  учнів до своїх навчальних закладів, пояснюючи таке рішення економією коштів. Разом с цим, обласна адміністрація, наголошує, що таке рішення місцевих чиновників неправомірне, і може бути оскаржене в суді. Не законно також і те, що в першу чергу, на навчання будуть приймати дітей, які мають направлення  від мукачівських підприємств.

 

4063 переселенців офіційно зареєстровано на території Закарпатської області

Закарпатська область, стала прихистком4063 переселенцям, які були вимушені покинути свої домівки через бойові дії на Сході України та анексії Криму. Більшість із них це діти і жінки. Влада Закарпаття,робить все, щоб переселенці, не залишались без уваги і піклування.

 

Правоохоронці знайшли зниклу дівчину

13 липня, до Перечинського відділу поліції, звернувся директор  Обласного соціального гуртожитку «Для дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування» із заявою про зникнення 21-річної мешканки гуртожитку.

Дуже швидко, співробітники поліції найшли втікачку в одному із інтернет закладів Ужгорода. Дівчина пояснила, що не мала коштів, щоб зателефонувати, або повернутися назад.