Криптовалюта дуже стрімко увірвалась до сучасного життя та користується великим попитом серед населення. Криптовалюта − це не якісь нові гроші, зовсім ні. Дану валюту не можна помацати, потримати, покрутити. Якщо мовити простими словами, то у фізичному вигляді криптовалюта не випускається. 

Де можна здійснювати операції з криптовалютою?

Здійснювати торгові операції з криптовалютою ви можете на спеціально розроблених торгових платформах, котрі мають назву біржі криптовалют. Сьогодні українська біржа криптовалют пропонує своїм користувачам безліч можливостей та вигідні умови. Великим попитом серед інвесторів користується біржа криптовалют в україні під назвою WhiteBIT, котра має безліч переваг:

  • універсальність;

  • наявність різних торгових інструментів;

  • надійність;

  • доступність;

  • зручність;

  • легальність;

  • мінімальна комісія за торгові операції.

Whitebit − це біржа, на котрій проводяться угоди з криптовалютою. Це як Форекс, тільки для цифрових токенів. Українська біржа криптовалют має велику кількість валютних пар для торгівлі, більше ста. 96% всіх цифрових активів зберігається на холодних гаманцях. Вивести та поповнити баланс на біржі можна за допомогою Whitebet кодів, криптовалют, а також через платіжні системи Yandex, Qiwi і Advcash. Скористатися послугами біржі можуть як новачки, так і досвідчені трейдери. Майданчик дає можливість навчитися робити торгові операції та угоди з криптовалютою з нуля за допомогою безкоштовної тестової криптовалюти. На сайті ви  зможете більш детально ознайомитись з продуктами сервісу. Зараз добовий оборот біржі Whitebit − понад мільярд доларів, що робить її одним з найбільших майданчиків.

Тепер ви зможете вийти на новий рівень інвестування та насолоджуватись пасивним доходом. Біржа періодично проводить різні івенти − дає можливість отримати халявні монетки. Працює Партнерська програма. В даному випадку на біржі продумано все до дрібниць. На біржі майже кожну хвилину відкривається велика кількість угод з купівлі та продажу. Будь-яку монету ви зможете купити або продати в будь-який зручний час.

Пам'ятайте про те, що криптовалюта не схильна до інфляції. Гроші зберігаються на гаманцях користувачів по всьому світу, децентралізовано. Ви можете бути спокійні, інформація про власника криптовалюта повністю відсутня, є лише номер гаманця. Скопіювати криптовалюта також не можна.